Announcement

Collapse
No announcement yet.

Netflix, Amazon Prime, koje jos streaming servise koristite?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Netflix, Amazon Prime, koje jos streaming servise koristite?

Jos sam vidio da je Cody dosta koristen, da vas cujem ljudotinje sta koristite i sta biste preporucili nama noobovima kad je digitalno doba legalne / ilegalne reprodukcije u pitanju

KODI... Apsolutna preporuka... I Solo man yt kanal za podrsku i sourceove...

Comment

Mozes li nam malo pojasniti kako to fercera sa Kodijem kolega? LP

Comment

Kodi je ustvari nedia player na koji se ugrađuju dodaci (addons) smjesteni u repositoryma... Medjutim addonovi koji dolaze sa samom instalacijom su gotivo beskorisni... Treba dodati addonove koji stremaju filmove, serije i live sport itd... Dakle na youtubeu ima mnogo tutorijala kako se dodaju addonovi i koji su najbolji... Izvori su neiscrpni, ima i titlova i stvar funkcionira evo meni vec dvije godine besprijekorno... Zbog Kodija sam kupio i android tv box... Uglavnom addonovi koji su trenutno meni najjaci su 1Channel, Exodus, MovieVault i Phoenix za filmove i serije zatim Castaway i SportDevil za live sport... Ima i CroatiaOnDemand sa gotivi svim kanalima uzuvo sa maxTva ukljucujuci i Arene i SK ali i arhiva emisija Hrta i istalih... Kako sve pokrenuti? Instalirati Kodi bilo na win ili android OSu i na youtubeu ukucati "how to add 1channel to kodi" i pratiti upute... Za titlove samo treba pod System/video/subtitles dodati izvore... Najbolji su titlovi.com subscene i subcenter... Ako zapnes, javi se na PM za dodatna pojasnjenja...

Comment

Koristio sam HBO GO, HBO NOW i Pickbox par mjeseci, ali prije godinu dana. Tada je ponuda bila osrednja, pogotovo na Pickboxu. HBO je zgodan, pogotovo ako više određene serije.
          Netflix planiram isprobati bar onaj besplatni probni rok od mj.dana, ali tek kad uhvatim vise slobodnog vremena i kad nadam se napokon malo prošire ponudu i ponude domaće titlove. Nisu mi titlovi bas neki problem, ali iskreno glupo mi je da netko naplaćuje uslugu koja nije lokalizirana.
          Ali opet bolje da su i tako prisutni kod nas nego nikako...
          Amazon Prime nisam baš ni razmatrao

Comment

Ko jos gleda sa titlovima pitam se ja xD

Comment

Ja koristim i netflix a i amazon prime. Isto tako imam i Apple tv kojeg ne koristim jer sam donedavno kupio Roku 3 što je wireless receiver koji u sebi ima brdo streaming servisa a pruza i opciju bluetootha tako da recimo mogu gledati videa i slike sa recimo android tableta preko Roku receivera. Isto tako sam odjavio kablovsku tv jer imam odličan kablovski internet i uzeo sam paket kablovskih tv kanala da se streama preko neta po duplo manjoj tarifi. Nisam u Hrvatskoj i ne znam da li i vi imate slične opcije.

Comment

Ja sam se dvoumio izmedju Rokua i klasicnog Android tv boxa... Zasto streamat s nekog android uredjaja na reciever kad mozes imat native android uredjaj spojen 24/7 na tv-u? I tako je android tv box nabavljen... I onda gledam film a tablet ili mob su tu za popratne stvari neopterecene... Kad stremas s tableta ne mozes ga koristit za druge stvari paralelno... A i sta ako neko u familiji zeli gledat film a meni treba tablet? Zato je tv box po meni bolja opcija...

Comment

Ja sam uzeo Roku samo zato sto ima app za Tv kanale ugradjen u njega i tako gledam TV. Inače je odličan mali uredjaj a dobio sam ga besplatno kad sam platio Tv pretplatu za unaprijed 3 mjeseca sto je bila promocija i sto mi je bila odlična ponuda.

Comment

ja cusi fino uzet android tv box kao sto me kolega amonar lijepo savjetovao i miran sam, ima da otkazem sve zive operatere i sam sebi namjestim sadrzaj

Comment

Netflix omogućio HDR filmove na mobitelu.Za sada to podržavaju LG G6 i SGS8.Potrebna je verzija aplikacije 5.0 ili novija uz Premium pretplatu od 90 kn.

Comment

Working...
                      X