Announcement

Collapse
No announcement yet.

Netflix, Amazon Prime, koje jos streaming servise koristite?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Netflix, Amazon Prime, koje jos streaming servise koristite?

Jos sam vidio da je Cody dosta koristen, da vas cujem ljudotinje sta koristite i sta biste preporucili nama noobovima kad je digitalno doba legalne / ilegalne reprodukcije u pitanju

KODI... Apsolutna preporuka... I Solo man yt kanal za podrsku i sourceove...

Comment

Mozes li nam malo pojasniti kako to fercera sa Kodijem kolega? LP

Comment

Kodi je ustvari nedia player na koji se ugrađuju dodaci (addons) smjesteni u repositoryma... Medjutim addonovi koji dolaze sa samom instalacijom su gotivo beskorisni... Treba dodati addonove koji stremaju filmove, serije i live sport itd... Dakle na youtubeu ima mnogo tutorijala kako se dodaju addonovi i koji su najbolji... Izvori su neiscrpni, ima i titlova i stvar funkcionira evo meni vec dvije godine besprijekorno... Zbog Kodija sam kupio i android tv box... Uglavnom addonovi koji su trenutno meni najjaci su 1Channel, Exodus, MovieVault i Phoenix za filmove i serije zatim Castaway i SportDevil za live sport... Ima i CroatiaOnDemand sa gotivi svim kanalima uzuvo sa maxTva ukljucujuci i Arene i SK ali i arhiva emisija Hrta i istalih... Kako sve pokrenuti? Instalirati Kodi bilo na win ili android OSu i na youtubeu ukucati "how to add 1channel to kodi" i pratiti upute... Za titlove samo treba pod System/video/subtitles dodati izvore... Najbolji su titlovi.com subscene i subcenter... Ako zapnes, javi se na PM za dodatna pojasnjenja...

Comment

Ko jos gleda sa titlovima pitam se ja xD

Comment

Ja koristim i netflix a i amazon prime. Isto tako imam i Apple tv kojeg ne koristim jer sam donedavno kupio Roku 3 što je wireless receiver koji u sebi ima brdo streaming servisa a pruza i opciju bluetootha tako da recimo mogu gledati videa i slike sa recimo android tableta preko Roku receivera. Isto tako sam odjavio kablovsku tv jer imam odličan kablovski internet i uzeo sam paket kablovskih tv kanala da se streama preko neta po duplo manjoj tarifi. Nisam u Hrvatskoj i ne znam da li i vi imate slične opcije.

Comment

Ja sam se dvoumio izmedju Rokua i klasicnog Android tv boxa... Zasto streamat s nekog android uredjaja na reciever kad mozes imat native android uredjaj spojen 24/7 na tv-u? I tako je android tv box nabavljen... I onda gledam film a tablet ili mob su tu za popratne stvari neopterecene... Kad stremas s tableta ne mozes ga koristit za druge stvari paralelno... A i sta ako neko u familiji zeli gledat film a meni treba tablet? Zato je tv box po meni bolja opcija...

Comment

Ja sam uzeo Roku samo zato sto ima app za Tv kanale ugradjen u njega i tako gledam TV. Inače je odličan mali uredjaj a dobio sam ga besplatno kad sam platio Tv pretplatu za unaprijed 3 mjeseca sto je bila promocija i sto mi je bila odlična ponuda.

Comment

ja cusi fino uzet android tv box kao sto me kolega amonar lijepo savjetovao i miran sam, ima da otkazem sve zive operatere i sam sebi namjestim sadrzaj

Comment

Netflix omogućio HDR filmove na mobitelu.Za sada to podržavaju LG G6 i SGS8.Potrebna je verzija aplikacije 5.0 ili novija uz Premium pretplatu od 90 kn.

Comment

Working...
                    X