Announcement

Collapse
No announcement yet.

Konektor punjenja

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Konektor punjenja

Kupio sam tablet Acer Iconia a3-a40,međutim kad idem punit mobitel USB kabel mi pliva,te neće da puni.Imao sam doma neki drugi USB kabel uredno mi puno ali i dalje pliva tu nije čvrsti spoj.Očito je problem što je utor malo veći.U linksa neće da zamjene uređaj nego hoće da ide mjesec dana u servis ,pa da mi najvjerovatnije stave drugi utor.Taj uređaj više neće biti isti

Poslano sa mog A3-A40 koristeći Tapatalk

Last edited by Julije Cezar32; 20-09-2018, 15:51.

Nebi trebao biti veći utor.Obično kod novih uređaja to ide na knap.Možda ti je usb utor na tabletu uvučen više unutra pa treba duži ulazni dio

Comment

Da,ovi od mikroklime ima malo duži ulazni dio ,pa bi trebalo samo još malo da bude duži spoj.

Last edited by Julije Cezar32; 20-09-2018, 15:51.

Comment

Žalosno je koliko prodavača kaže svejedno je dali je veči ili manji ulazni dio

Comment

Rješeno,kupio sam u italvideo kabel od 3 metra 30 kuna i problem rješen,nadam se.Kao što svaki usb port na androidu nije isti,tako ni svaki usb kabel nije isti.Imam i dvb -t za android,i pliva na dosta androida

Poslano sa mog M5 Note koristeći Tapatalk

Comment

i ja sam prije mislio kabel ko kabel ali i on ima svoje specifikacije....

Comment

I te kako.Ima oni i s pličim ulazima pa nadosta smartpfonova nemože.Također imaju kablova koji brže i sporije pune.Rijeć je o usb kabelu a ne adapteru.S istim adapterom ali drugim kabelom ,je drukčije vremensko punjenje i to radikalno

Comment

Working...
              X