Announcement

Collapse
No announcement yet.

Brzi punjači

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Brzi punjači

imam tablet acer a3-a40.Međutim sporo mi puni tablet treba oko 6 sati.Vidio sam brzi punjač preko neta sa 5 ampera,znači on bi mi puno brže napunio tablet.Može li on oštetiti tablet.I još pitanje ako je usb kabel manji jeli brže puni uređaj

Poslano sa mog A3-A40 koristeći Tapatalk

Tablet mora sam po sebi podržavati brzo punjenje da bi imao koristi od brzog punjača.Duljina kabela ako je u okvirima jednog metra ima podjednake karakteristike.Možda bi bilo neke razlike ako je kabel krajnje kratak 10 cm ili krajnje dug 100 cm.
    Ja sam isprobavao sa kablom od 2,5 m ( da mi je komotnije koristiti,tj.da ne sjedim uz zid dok punim i koristim) i u tom slučaju brzina punjenja se smanjila za 50 posto.

Comment

Kabel sam kupio od 2 metra i tablet mi puni za 6 sati ,punjač je od 2 A.Imam i punjač za mobitel 2.4 A,isto kabel od 2 metra mobitel mi koji ima bateriju 4000 mpah napuni za 2 sata,a tablet za 5 sati .Postoje i kabeli od 70 cm,znači on bi znatno brže jel

Comment

Evo kupio sam u kika privjesak kabel 15cm,puni tablet vrlo brzo,više neg duplo.Što rade centimetri.

Poslano sa mog M5 Note koristeći Tapatalk

Comment

Eto,važno da si ubrzao punjenje🙋

Comment

Dašta.Šta manji kabel to brže puni

Comment

Working...
            X