Announcement

Collapse
No announcement yet.

Android Antivirus programi

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by nocko
    Ja eto surfam svukud,skidam aplikacije i nemam av ni na kompu vec 15 god( pobrao sveukupno 3 virusa i samo nanovo instalacija i to je to)tako da ga necu ni tu imati jer nema nikakve potrebe stvarno,jos nisam cuo da je netko imao neko iskustvo sa virusom na androidu.
    Malo offtopica.
    Mislim da si danas svatko može priuštiti za cca. 120-150 kuna jako kvalitetan AV sa firewallom za PC.

Comment

• Nemo
      Nemo commented
      Editing a comment
      Imaš i free AV rješenja kao Bidefender free

Ne koristim AV, čisto jer ne instaliravam hrpu nepotrebnih aplikacija, i ne surfam po raznoraznim stranicama, pa smatram da nemam potrebe za AV-om.

Comment

Originally posted by ljudska neman View Post
      Ne koristim AV, čisto jer ne instaliravam hrpu nepotrebnih aplikacija, i ne surfam po raznoraznim stranicama, pa smatram da nemam potrebe za AV-om.
      Danas je neka vrsta AV zaštite obavezna. Makar Malwarebytes free.

Comment

• ljudska neman
        ljudska neman commented
        Editing a comment
        Ne slažem se sa tobom. Ne koristim AV ni na windows računalu, ni na laptopu, pa nemam nikakvih problema.

ne koristim av jer nisam rootal mob ... a i vjerujem sigurnosnim zakrpama koje dobivam tu i tamo ... #samsung user

Comment

Mislim da si danas svatko može priuštiti za cca.

Comment

to što ne rootate i ne koristite aplikacije koje nisu iz Trg&Play ne znači da ste sigurni... otkriveno je da na mnogim novim Android telefonima već dolaze malweri i ransomwarei predinstalirani... http://blog.checkpoint.com/2017/03/1...-mobile-users/

Comment

Working...
          X