Announcement

Collapse
No announcement yet.

iPhone SE

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Moj mob je kompaktne velicine. 4,6 inca je ekran i to je stvarno minimum za ugodan rad bez naprezanja ociju. Na manje od 4,6 inca ne bi isao, mozda, ali uz pepeljarke da vidim sta radim

Comment

Koristio sam iPhone 5s i sto se tiče manipulacije uređajem i korištenja jednom rukom daleko je bolji nego npr. iPhone 6. I da...grip je daleko bolji, ova šestica me zna izluditi koliko zna biti skliska. Čekam da dođu maskice sa eBaya.

Comment

Kad je izašao SE ja sam iz znatiželje uzeo bratovu peticu i svidio mi se izgled i kako je praktičan za jednu šaku. Međutim kada sam uključio ekran tada mi je bilo jasno zašto većina ljudi koristi veće mobitele. Vrhunac je bila tipkovnica, nema šanse da ja na onome mogu brzo tipkati bez grešaka. Pa i na svojoj šestici koristim SwiftKey radi swipe-a jer je i ona prilično mala.

Moj brat će sigur prijeći na SE, jer mu je petica dotrajala punim, a on nikako ne želi telefon kojeg mora s dvije šake držati, tako da razumijem zašto je SE ipak popularan.

Comment

"Još pogotovo jer se dijelom na njihov izgled oslanjaju najnoviji Samsungovi S6 / 7 i HTC 10 i a9 modeli??"

A9 zasigurno da, ali 10ka i Galaxy modeli nikako
          Galaxy nema ništa slicno šestici, a ukoliko nekoga donja strana podsjeća na šesticu, neka bolje pogleda. Kamera na drugom mjestu, drugi materijali, drugačija ergonomija, drugačije tipke, nije baš slično, osobito ljudima koji prate smartphone.

A što se tiče izgleda iPhone SE, 5 i 5s, meni također izgledaju odlično s prijeda i strana, otraga baš i ne, osim srebrne (najjednostavnije) varijante, ona je lipa.

Znam da mnogi preferiraju male telefone, mogu ih razumjeti, iako osobno preferiram telefone od oko 14 cm, ekrane oko 5 incha

Comment

Ima ljudi koji vole male smartfone, a realno u toj veličini, jedini dobar Android je Xperia Z5 Compact iako je mrvicu veća (3mm višlja, 6mm šira).. Za neke koji traže nešto iznimno malo, nema baš previše izbora..

Comment

Prodaja u pojedinim zemljama.

Comment

Working...
              X