Announcement

Collapse
No announcement yet.

iPhone 7 - Informacije, rasprava

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• iPhone 7 - Informacije, rasprava

Vjerojatno ce nas uskoro Apple upoznati sa novom verzijom iPhone-a. Trenutno se zna da ce biti dva modela odnosno iPhone 7 i 7 Plus koji ce imati dvostruku kameru. Danas su se pojavile leak-ane slike obicnog modela (ako je vjerovati), tocnije iPhone 7 Rose Gold 64GB sto je vidljivo i na kutiji.
    Koja su vasa ocekivanja od Apple-a?
    Attached Files

Moja očekivanja su da smanje količinu mesa oko ekrana i da smanje na neki način klizavost mobitela. Jer 6 i 6s se kližu iz ruke gore nego kocka leda.
    Al evo neka rijese i backup slika na iCloudu. A ne kad brišem slike iz galerije da se brišu i na iCloudu, sto je totalna debilana.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Ja vise nis ne ocekujem od applea...a kaj se tice mesa naprijed dajem ruku u vatru da ga nebu ni milimetra manje

Comment

Nevjerujem previse da ce sliciti na 6-icu ali ako su se zapakirali u staro kuciste od 5s onda ko zna svasta mozemo ocekivati

Comment

iskreno, uopće ne sumnjam da će sedmica biti slična šestici, izbačena kamera, isti raspored i izgled tipki, iste veličine ekrana, iste boje, ista gigabajtaža (nadam se pak 32GB početna), isti materijali kućišta, čak i isti LCD ekran s 326 pixela po inču.

Comment

Što se tiče vanjštine, manje mesa je sigurno poželjno, pomjeriti tipke za glasnoću jer ih prečesto uprem kad ključam (A čitao sam da to mnogima smeta) i nadam se nekada capacitive buttons okolo home buttona (barem back). ekran je definitivno lijep ali kada pogledaš super amoled ekran, pa zatim svoj.. Onda vidiš razliku.
            ..Nažalost Apple neće nikad dozvoliti sd utor..
            Što se nutrine tiče ne bi škodila veća baterija, 32GB početna memorija za cijenu dosadašnje 16-ke i brate stabilniji software. Džaba što nam redovno daju nove update-e kada svaki update donese neko novo sranje.

Comment

Nove slike
              Attached Files

Comment

Originally posted by AMOLED Zeppelin
                Što se tiče vanjštine, manje mesa je sigurno poželjno, pomjeriti tipke za glasnoću jer ih prečesto uprem kad ključam (A čitao sam da to mnogima smeta) i nadam se nekada capacitive buttons okolo home buttona (barem back). ekran je definitivno lijep ali kada pogledaš super amoled ekran, pa zatim svoj.. Onda vidiš razliku.
                ..Nažalost Apple neće nikad dozvoliti sd utor..
                Što se nutrine tiče ne bi škodila veća baterija, 32GB početna memorija za cijenu dosadašnje 16-ke i brate stabilniji software. Džaba što nam redovno daju nove update-e kada svaki update donese neko novo sranje.
                Žena i ja imamo iPhone 6 od 16GB, i oboje smo na 9.3.3. Beta 1. Nikakvih problema nemamo i nikad nismo niti imali problema sa softverom ili uređajima.
                A što se tiče memorije, 32GB je stvarno minimum kojeg treba imati uređaj pogotovo iPhone, jer na njemu ne možemo ručno brisati cache.

Comment

Prema novim informacijama je izgledno da će početni kapacitet iPhonea 7 biti 32 GB. Pretpostavljam da neće biti rupe iza toga, tj. da će biti 64 GB između 128 GB, a nije za odbaciti ni 256 GB.

Comment

Moguće da će sedmica biti izgledom nešto tipa 6ss.. Naime prema nekim izvorima Apple kreće s trogodišnjim ciklusima radikalnih dizajnerskih izmjena. Prema njima neće izaci 7S modela već 2017. ide iPhone 8

Comment

Glasine upućuju na postojanje modela od 256 gb te podršku za dual sim!
                      http://vr-zone.com/articles/iphone-7...or/110730.html

Comment

Vjerujem da će se sljedeći model zvati iPhone 6SE i da će tek iPhone 7 na jesen 2017. donijeti neke značajnije novosti. To je po meni u redu jer onda bi taj novi iPhone donio veće novosti, a sljedeća dva samo neka poboljšanja. Na taj način vlasnici iPhonea mogu biti mirni 3 godine sa svojim uređajima.

Comment

Teško da će Apple propustiti već ove godine brojku 7.Na jesen 2017 Samsung će raspolagati sa Galaxy S8 i Note 8.Možda je neobična usporedba ali proizvođači dobro misle i na oznake svojih modela.

Comment

Prvi put sam dosao u blagu dilemu oko kupovine telefona. Zbog toga bih volio da cujem vase misljenje tj zamolio bih vas za vase misljenje.
                            Naime, trebam produziti ugovor i imam sledecu ponudu:
                            iPhone 7 128GB uz doplatu od € 64,–
                            iPhone 7 Plus 32GB uz doplatu od € 89,–
                            iPhone 7 Plus 128GB uz doplatu od € 192,–
                            Mjesecna predplata i sve ostalo sto ide uz to je potpuno isto.

Comment

• ljudska neman
                              ljudska neman commented
                              Editing a comment
                              Prvo sam trebaš odlučiti koji ti je od ova dva modela bolji/ljepši/praktičniji. Ako više želiš 7Plus model, uzmi ga, ali bi preporučio sa više interne memorije, naravno ponovno sve ovisi koliko ti memorije treba, i kakva je financijska situacija, jer realno 100€ više dati nije baš mali novac. Teško je nekome preporučiti mobitel između 2 modela, sve ovisi šta više preferiraš, veći zaslon i bolja kamera ili kompaktniji uređaj. Nadam se da sam barem malo pomogao.

pošto si uzeo u obzir i veći model onda ti njegova veličina ne predstavlja problem
                            pa bi ti definitivno preporučio onda 7plus 128 gb ... jer nije samo razlika u količini prostora za pohranu ...

Comment

Working...
                            X