Announcement

Collapse
No announcement yet.

Htc 10 - Rasprava

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by AMOLED Zeppelin View Post
    Taman se čovik naloži gledajući recenzije desetke, ono, ekstra uređaj, najbolje kamere ima, bez ko munja, predobro izgleda, sve je tu, kad tamo cijena bezobrazno visoka.
    Teško da im prodaja bude cvjetala prije nego što snize cijenu.
    Mislim da HTC više "nema pravo" da precjenjuje svoj flagship.. Trebaš sebi zaslužiti visoku cijenu
    Plus koliko vidim po prvim recenzijama, kamera je potencijal koji nije iskorišten zbog softvera. I ne znam zašto nisu išli sa amoled ekranom.

Comment

Pa cijena mi čak i nije previsoka s obzirom što su ponudili, kad bih već usporedio s konkurencijom... Al realno nijedan mobitel ne bi smio koštati više od 500eura, a i to sam možda puno rekao.

Comment

Danas je predstavljen Htc 10 u Zg.Izvori navode cijenu od 5.999 kn za 32 gb model koji bio za sada jedini u ponudi a dostupnost kod trgovaca i teleoperatera u drugom dijelu 5-og mijeseca.

Comment

U prednarudžbi je 5900. Zbilja visoka cijena. Pucaju na Samsung s7, pa bar da imaju istu cijenu još bi im oprostio, al' 400 kN višu , pa nisu normalni. Ovaj će se mobitel prodavati samo htc fanovima. A takvi se ne broje u milijunima ...

Comment

Evo ako netko nije znao gotova je recenzija mobitela na mob.hr.
            Neki se pitaju gdje ga ima za kupiti.Vip ga ima u ponudi:
            http://www.vipnet.hr/mobiteli/na-pre...hwdb_idmanu=66

Da bi ga se dočepali prosječno povoljno,-treba vam: tarifa od 310 kuna i 999 kn odmah.
            Usporedbe radi Samsung Galaxy S7 u tarifi od 410 kn košta 399 kn,a S7 Edge 1199 kn
            (Visina tarife je sa uključenom opcijom-uređaj i na ugovor od 24.mj.)
            Last edited by Najjstarija djeca; 31-05-2016, 08:04.

Comment

Evo stigla je prije 15-ak minuta i video recenzija od kolege Mislava. Uređaj stvarno izgleda prvoklasno i imam sve pohvale za njega. Jedino mi fali podatak je li uređaj ima izmijenjivu bateriju ili nema? Nadam se da ga nisam preskočio negdje

Comment

U vezi baterije na gsm areni piše:
                BATTERY
                Non-removable Li-Ion 3000 mAh battery

Comment

Kakve on screen rezultate dobijete s njime, mislim na one koji imaju ovaj mob? Ima li ga itko?

Comment

ocekivao sam dosta vise od ovoga uredjaja...mislim, ne na sami uredjaj da ce ponuditi vise, nego da ce privuci vise paznje.
                    no, kako izgleda, niti je njegova prodaja dobra (pa niti sukladna ocekivanjima samoga HTCa) niti se o njemu puno prica po mobilnim forumima, kao sto je ovaj...odnosno, ne privlaci bas paznju javnosti.
                    sta mislite, koji je razlog tome!?
                    uredjaj je vrh, da li je najbolji ili jedan od, nije ni bitno, jer cinjenica je da je ovo prvi HTCov uredjaj u zadnjih par godina koji nema velikih nedostataka (bar po misljenju vecine , nedostataka) .
                    dakle, da li je promasena cijena (mene bi recimo kostao 100e vise od s7 na jednogodisnju pretplatu, jednako kao i iP6+) , los marketing ili je u pitanju nesto trece?

Comment

Po meni su trebali sniziti cijenu jer bi to automatski privuklo više kupaca. Trebalo ga je i više promovirati. Samo kao primjer, reklame na televiziji. Galaxy s7/edge se reklamirao da je doslovno svaka druga reklama bila njihova. Huawei P9 također. Čak je i LG G5 bio promoviran, barem od strane operatera (ako se ne varam). Pa i Sony i njegova X serija je po meni više odzvonila od HTC-a i njihove 10-ke iako je predstavljena 2 mjeseca ranije. Da su stavili veću bateriju, npr. IR blaster i još neke sitnice možda bi se više njih odlučilo za njega. Sada su svi top modeli doslovno isti.

Comment

U Americi se dosta reklamirao koliko sam shvatio. Ocito da nisu ulozili u marketing za ove siromasnije zemlje. Al isto steta. Rijetko tko uopce zna za HTC 10. Bas sto si rekao, poznatiji je Huawei zahvaljujuci reklamama.
                        A cijena je u trgovini basnoslovno velika, dok je u operatera cist ok. Nije jeftin kao LG, al nije ni skup ko Samsung. Taman negdje na pola puta

Comment

Za Huawei više znaju jer u Savskom Gaju na neboderu ima ogromna reklama koja se vidi iz daleka i svijetli po noći na dvije strane.Malo patetike....
                          Zapravo u gradu nigdje nisam vidio reklamu za Htc.
                          Čini mi se da je Htc bio najpoznatiji prije 4 godine kad je cijenu 4999 kn za Evo 3D spustio na1999 kn.To je bio dobar deal (za to vrijeme)

Comment

nista cudno, htc ponovo podbacio na polju marketinga

Sent from my E6653 using Tapatalk

Comment

Pozdrav ljudi. Odlučih kupiti HTC M10. I gdje ću nego na njuškalo kad ono samo jedan oglas. Ako netko prodaje M10 novi (neotpakovan) sivi ili crni javite se u komentar.

Comment

Sad ih ima najmanje 5 na njuškalu,najjeftiniji 4300...
                                Inače ih ima u Smartsonu,Mikronisu,Neutrino...
                                Last edited by Najjstarija djeca; 02-08-2016, 21:15.

Comment

Working...
                                X