Announcement

Collapse
No announcement yet.

Quo vadis HTC?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Quo vadis HTC?

Namjerno ovo postam ovdje, da me trolovi opet ne proglase hejterom. Dakle, ekipa iz HTC-a je iz nekog razloga odlučila obnoviti M9 i u naziv mu dodati "Prime camera edition". Detalji su ovdje pa da ne prepisujem:
    http://www.phonearena.com/news/HTC-r...dition_id80847
    Kad pada vriejdnost dionica i preorderi u Kini za novi flagship već nisu krenuli kako je planirano, najbolje izbacit ponovo lanjski model. LOL... Ne znam, možda sam ja lud ili se u HTC-u odvija sabotaža, slično kao onomad u Nokiji. Ne vidim drugo objašnjenje.
    Target the moon. If you miss it, you can reach the stars.

Ma vjerojatno imaju viška komponenata odnosno već pripremljenih M9 modela koji se ne mogu prodati bilo da su vraćeni sa tržišta ili im sjede u magacinima pa hajdemo sad to malo popraviti i promjeniti pod novim modelom. Ako sam dobro pročitao taj model se daje besplatno sa potpisom ugovora u Poljskoj. Eto koliko su očajni.

Trebali su promjeniti svoj slogan u: "HTC, quietly Self-Destructive"...
    Last edited by KostaKurta; 07-05-2016, 04:59.

Comment

Kad uspoređujem HTC s kineskim proizvođačima čija je sreća da im je domaće tržište najveće na svijetu, ali i nesreću da je tamo i konkurencija najveća na svijetu i u svemu tome ipak uspiju, cijela ta HTC trakavica mi zvuči baš kao sabotaža. Koliko je dobrih stvari došlo iz HTC-a, BoomSound, UltraPixel, dizajn kojega svi kopiraju (da, i Apple, mrzili vi mene ili ne) itd. i jednostavno im ne ide. Često se sjetim modela M7 kojemu sam predvidio svijetlu budućnost jer je imao sve što je tada bilo potrebno za idealan smartfon i pomislim, zašto se nije bolje prodavao? S M8 i M9 su stvari bile još gore. Ne hardverski nego po pitanju prodaje.

Ovaj "Prime Camera Edition" zvuči kao da su dobili dobar deal s MediaTekom, smanjili RAM i ROM i dodali OIS na 13 MP kameru. Eh da, i zaboravili su mu instalirati Android 6. HTC, od tebe sam puno više očekivao.

Comment

odgurnuli se malo od dna sa Vive-om, pa sad misle da moraju pustit još par mobitela da dođu bliže površini vode. frend mi još ima htc 3d evo. mob star 5 godina a radi čist okej. nit spec nisu zaostale, a 2011 nije koštao cijeli bubreg
        Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Comment

Originally posted by Šokre View Post
          Namjerno ovo postam ovdje, da me trolovi opet ne proglase hejterom. Dakle, ekipa iz HTC-a je iz nekog razloga odlučila obnoviti M9 i u naziv mu dodati "Prime camera edition". Detalji su ovdje pa da ne prepisujem:
          http://www.phonearena.com/news/HTC-r...dition_id80847
          Kad pada vriejdnost dionica i preorderi u Kini za novi flagship već nisu krenuli kako je planirano, najbolje izbacit ponovo lanjski model. LOL... Ne znam, možda sam ja lud ili se u HTC-u odvija sabotaža, slično kao onomad u Nokiji. Ne vidim drugo objašnjenje.
          Upravo ovakvim upisima i odaješ da si hejter. Samsung ima 6528 verzija Galaxy-a i to je ok, a kod HTC-a problem par verzija One-a. I da, u masi pohvalnih review-a HTC 10, ti iznosiš slabe prednarudžbe u Kini i pad vrijednosti dionica (dogodio se zbog lošeg poslovanja zadnje dvije godine, vidjeti ćemo kad Vive i 10 budu par mjeseci na tržištu). Nije vas bez razloga HTC izostavio prilikom dodjele 10-ke na testiranje...

Comment

Pa to je bilo ocito i prije. HTC nas mrzi jer pisemo objektivno, a ne kao neki drugi mediji im vam podilaze.

Comment

I da... nije to hejt. Samo iznosim cinjenice koje kod zdravog razuma izazivaju smijeh. Za branit ovakve odluke moras ili raditi u HTC-u, sto mi je razumljivo, ili biti fan, sto je u danasnjoj konstelaciji zbilja smijesno.

BTW ovu vijest su objaviili svi svjetski mediji koji se bave ovom tematikom i popratili s podmijehom, a ja sam namjerno izostavio. Trebali biste mi biti zahvalni.

Comment

Najbolje se registrirat, i stavit 1 post di veliš nekome da je hejter jer iznosi činjenice. Čestitam Sexo

Comment

Da pogađam, sad će se registirati još jednom i trolati pod drugim nickom

Comment

Forum je relativno nov, a nesto se mora napisati u prvi post. Ne radim u htc-u, ali volim njihove mobitele. Ali volim i Sony recimo. Koliko god ti poricao, iz tvojih se clanaka jednostavno vidi da ne volis Htc (samo nemoj poceti opet nabrajati da si nekada nosio neke njihove uredjaje). S druge strane, isto se vidi da favoriziras Samsung. Sto je ok. Samo treba imati muda i priznati. Ali prvi put spomenuti Htc 10 u kontekstu slabog broja prednarudzbi u Kini, uz toliko pozitivnih stvari koje navodi velika vecina svjetskih medija (na koje se ovdje pozivas) je jednostavno zlobno. I informiraj se koji je uzrok tome prije nego se krenes vesiliti na jos jedan htc-ov promasaj.

Comment

Sad se sjećam tvojih komentara koji su me zadnji put dobro nasmijali, ali mi se više ne da. Sad ćeš ti opet sve svoje ponoviti po n-ti put i evo odmah ću ti reć da se ne namjeravam ponovo s tobom raspravljati. Vrati se na onaj isti članak i komentare i ponovo ih sve pročitaj, ako treba i više puta. Možda shvatiš poantu. http://mob.hr/htc-10-sluzbeno-predstavljen/

Comment

Aaaaa to je Ivek 😂😂😂

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Nevidim nista lose sto se i htc malo razvodnjava da se tako odrazim , samsungu i soniju ne znam broja modela vise, a kao ja to nesto i pratim, mogu mislit jadne noobove kako su tek zbunjeni , desetka bi trebala imati dobru prodju, dobre recke sa svih strana, poznati htc build quality, prije su bili skrtarili na marketingu i zivjeli u zabludi da samo trebaju imati dobar proizvod, popravljaju se i oni sa reklamiranjem, poceli su kao i veliki igraci iskakati iz pastete . ALI, skupi su, i oni i samsung, epl, sony, svi redom. Konkurencija koja nudi isto za duplo manje jednostavno im mora uzeti udio. Ima nas puno sto nas nije briga koji je logo, ako su top komponente unutra i ako mogu uzeti isto za puno manje, gotova stvar, babi svojoj nek nabijaju cijene.

Comment

Working...
                          X