Announcement

Collapse
No announcement yet.

Huawei P9/P9 plus

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Huawei P9/P9 plus

Što očekujete od ovih novih "flagship" uređaja? Posebice ističu svoju dvostruku kameru kao nešto izvanzemaljski dobro. Ili je to samo marketing, jer su i Mate 8 reklamirali kao mob sa super kamerom, a ono figa. Dizajn, baterija, performanse se čine dostojne flagship uređaja, nadam se da neće zaj.... sa kamerom.

Kamera na Mati 8 je dobra, ali ne na razini S7 ili iPhonea 6s. Što se ovih novih tiče, vidjet ćemo se kad stigne na test, mada mislim daje ovo s Leica lećom više marketing. Nokia je imala Zeiss leće još 2002.
    Target the moon. If you miss it, you can reach the stars.

Comment

Da, samo dobra. Ipak bi, obzirom na cijenu i ostale karakteristike, očekivao više od toga. Na kraju me to i odvratilo od kupovine. Dat ću im još jednu šansu. P9 plus je za sad moj favorit.

Comment

Čekamo P9 da stigne na test, osobno koristim P8 i zadovoljan sam njime, ali bi htio piknut ili Mate8 ili P9, ovisi o razlici među njima i naravno cijeni. Mislim da se ove godine ni jedan smartphone šta se kamere tiče ne može mjeriti sa S7/S7Edge ili LG-a V10.

Comment

Hoce li mu cijena biti jeftinija od LG-a ili recimo S7 ili mu je skuplja??
          Nekako ockeujem skuplju cijenu ali mislim da nikako nisam za Huawei,nije mi nesto pretjerano lijep trebali bi poraditi na dizajnu, ovako fura nesto kao i Sony.

Comment

Trebamo pričekat da stignu kod nas. Dizajn mobitela i njegova ljepota je subjektivan dojam, kojeg svakako poštujem. Nešto što je tebi lijepo, možda meni nije i obratno, ali to naravno treba poštivat Huawei mi je puno ljepše dizajniran nego npr Sony,koji su skoro svi modeli na istu foru.

Comment

Huawei baš i nije poznat po niskim cijenama, pogotovo ne kod top modela, ali ni ne vjerujem da će pretjerat u ovom slučaju.
              Target the moon. If you miss it, you can reach the stars.

Comment

"Beauty is in the eye of the beholder." Meni se dizajnom sviđaju. A sad, cijene im nisu baš nešto povoljne, no valjda će biti povoljnije od Samsunga, LG-a i ekipe. I nekako bih htio nešto "drugačije" od standarda (Samsung, iPhone...) u Hrvata.

Comment

P7 I P8 koliko sam ih mogao koristiti. Koliko sam mogao vidjeti uredaji su me bas odusevili a tek po izradi. Cijene su visoke sa svakim njihovim modelom a sad mnogi ga zaobilaze zbog tzv naziva kinezom te zbog MUIU sucelja.

Comment

Istina da nije povoljan ali nisu povoljni ni flagship mobovi ostalih proizvođaća (samsung, lg, htc ..) a jednako je kvalitetan ili kvalitetniji od njih

Comment

Originally posted by korg22 View Post
                      Istina da nije povoljan ali nisu povoljni ni flagship mobovi ostalih proizvođaća (samsung, lg, htc ..) a jednako je kvalitetan ili kvalitetniji od njih
                      Upravo tako, ali dosta ljudi misli za huawei-a da je nekvalitetan i nepouzdan i price da je kinez.

Comment

Ma mislim da je to kod neinformiranih ljudi još takvo mišljenje. Iako, za sada mi se čini da još moraju softverski napredovati. Blizu su ali hardverski već jesu u rangu etablirane ekipe.
                        Last edited by Sova; 08-04-2016, 09:11.

Comment

Huawei P9 and P9 Plus dual cameras first look:

Comment

Meni je bas primamljiva ta prica s kamerama. I ostatak phona je ok

Comment

Meni je ta dvostruka kamera malo bezveze i nimalo mi ne golica mastu,radije neka naprave pravu kameru kao Lumia 1020,xenon led,ois,dobar ekran,dobar omjer 3:2 kao kod digica itd i onda je to to.Prednja kamera dosta da ima puno megapixela i da slike nisu izduzene kao sto to obicno prednje kamere rade.

Comment

Working...
                              X