Announcement

Collapse
No announcement yet.

Huawei P9/P9 plus

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Recenzija je objavljena na stranici. Hvala Krešimiru na trudu.
    Bas mi malo fali da ga uzmem, samo treba sacekat da dode i u ostalim shopovima za jos povoljniju cijenu

Comment

Dakle za zainteresirane... danas sam kupio P9.
      Prvi dojmovi: pakiranje toliko lipo i kvalitetno da sam odmah rekao: ovima je stalo do mene. Iako realno nije haha. Zatim dodatak listic koji ti objasnjava postupak kojim prijavom preko njihove aplikacije hi care, slanjem slike racuna i garancije, gratis dobivas vip treman, u prijevodu jos jednu, dakle trecu godinu garancije kod huawei ovlastenog servisera. E to je vec lipa stvar.
      Uredaj... evo koristim ga tek par sati ali dovoljno da me je odusevio maksimalno. Brz, jednostavan, kamera odusevljava, a sucelje je meni savrseno pogotovo izgled ikona. Oni koji se izvlace na izgled ikona kao minus nemaju taj argument pravo spomenuti jer su ikone samo dio teme, promjenom teme mozete do standardnih ikona i jos mnogih drugih.
      Evo upoznajem se s strojem,ako koga zanima neka pita!

Comment

Ajde ako nije problem postavi par slika, screenshot, i možda koju od kamere, po danu i u mraku slikanu Pošto imam P8, najviše me kamera zanima, ostalo je sve tu negdje

Comment

Mene isto zanima kamera, pogotovo onaj bokeh efekt. Koliko mu dugo treba da obradi takvu sliku, ispada li to odlično ili samo dobro ?

Comment

Nijednu sliku ne mogu postavit jer me upozori da je datoteka prevelika.
            Bokeh je super, slika ide u roku keks, fokus je fantasticno sekundarno brz a okidanje isto tako. Slike opcenito su kako je i kreso rekao, besprijekorne, nocne su nelose, ako se poigrate u pro modeu dobit cete super slike. Bokeh efekt: slikat mozete tako da odaberete slika je s tom opcijom, i odaberete hoce li biti zamucenja vise,manje ili bez. Bez obzira na te tri opcije, opet svejedno udete u slike i te slike mozete pojacavat ili smanjivat efekt po zelji a i izabrati focus na drugi dio slike. I tu je brzina okidanja sekundarna...

Comment

Evo kazu da nemos dobit na nagradnoj igri osim ako si podoban. Razuvjerija me ovaj forum. Dobih powebank, i jos jedan dodatak vezan uz moj P9 i dobivenu nagradu-jako dobro ce se poklopiti, P9 je ponavljam strasno dobar, cak iznenadujuce dobar,, ali mora dolaziti s quick chargerom ili powerbankom...

Comment

evo mi jutros stigao update..
                Attached Files

Comment

Ljudi, jedno hitno pitanje. Da li se isplati dati 1500,00 kn za novi neraspakirani P9 lite? Kakav je to mobitel? Dajte neku informaciju jer ovdje vidim recenziju samo za P8 lite. Hitno mi je. Hvala unaprijed.

Comment

Imaš ovdje:

http://www.gsmarena.com/huawei_p9_lite-7983.php

Comment

Working...
                    X