Announcement

Collapse
No announcement yet.

Huawei MediaPad M2 10.0

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Huawei MediaPad M2 10.0

Iz Huaweija mi je upravo stigao njihov najnoviji tablet, predstavljen u siječnju. Radi se o modelu MediaPad M2 10.0. Dakle samo ime govori o dijagonali zaslona, iako ona zapravo iznosi 10.1 inča. Pokreće ga Kirin 930 procesor, a testni primjerak sadrži 16 GB interne memorije i 2 GB RAM-a, no postoji i tzv. Premium Edition verzija s 3 GB RAM-a i 64 GB interne memorije.

Uređaj sadrži čitač otisaka prstiju, 13 MP kameru, 6660 mah bateriju, a za operativni sustav koristi Android 5.1 Lollipop. Po svojoj formi i namjeni, trebao bi konkurirati Appleovom iPadu i Samsungovom Galaxy Tabu S2.

S ovim ću se tabletom družiti sljedećih desetak dana, a u nastavku slijedi nekoliko kadrova iskutijejavanja, nakon čega stiže opširna recenzija. Ukoliko imate bilo kakvih pitanja, slobodno ih postavite ovdje. nastojat ću odgovoriti u najkraćem mogućem roku.

Target the moon. If you miss it, you can reach the stars.

Solidne karakteristike ovoga tableta ako ih usporedimo s onim jeftinijim.Čak 13 mpx kamera za jedan tablet je rijetkost kao i čitač otiska prsta.Jel se to dobije i Dorina gratis?!

Comment

To su poslali iz Huaweija. Da me potkupe

Comment

To se onda uz dorinu testirao tablet?

Comment

Tako nekako

Comment

Lajkam Dorinu Za tablet znam da bude Krešo to odradio kao i svaki put - vrhunski!

Comment

Working...
            X