Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi iOS update

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Novi iOS update

Razgovarajmo o "ponašanju" vašeg iPhonea s instaliranim novim updateom iOS-a, o novitetima, bugovima, poboljšanjima, pogoršanjima i svemu što je relevantno.

Pošto je 9.3.2 dostupan već neko vrijeme, želio bih čuti dodatna mišljenja o istom.

Ja još nisam instalirao prvenstveno jer sam prvi put zadovoljan s trenutnim software-om (9.3.1) otkad sam nažalost napustio osmicu. Znači 9.3.1 funkcionira vrlo dobro na iPhone 6.

Ima li kakvih novih 'grešaka' u 9.3.2, jel software jednako brz kao 9.3.1, curi li baterija brže neg do sada itd itd?

Živcira me ova crvena oznaka na settings ikoni pa da vidim hoću li je se rješavati..
    Last edited by AMOLED Zeppelin; 21-05-2016, 20:19.

Comment

Evo i instalirao jučer.
      Fluidno, nema trzanja a za bateriju ćemo vidjeti kroz koji dan. Doduše, ja sam stalno spojen na Tele2 4G mrežu pa možda neću biti neko mjerilo.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Meni radi ok na 6s, iako sam skuzio da Apple forsa te nadogradnje, i da pocne mob stekat. Npr meni je svaki bio jb i nije bilo problema, dok nije dosla nadogradnja na 9.3.2. Jednostavno zablokirao pa sam ga morao nadogradit i onda radi normalno

Comment

Isplati li se raditi update sa 9.1 na 9.3.2 i time izgubiti Jailbreak? Kupio sam mob i dosao je sa 9.1 verzijom koju sam odma JB pa me zanima jel ima kakvih vecih promjena u odnosu na 9.1?

Comment

• Bigulica
            Bigulica commented
            Editing a comment
            nema osim taj "nocni mod" gdje promijeni boju ekrana. ako je JB nemoj ici na update. to je zlatno pravilo JB. novi JB nece izaci prije 7 mjeseca, ako i tada

• AMOLED Zeppelin
            AMOLED Zeppelin commented
            Editing a comment
            Ako nećeš radit jailbreak onda se isplati jer je performance jako dobar na zadnjem update-u.
        Working...
        X