Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mail zauzima memoriju

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Mail zauzima memoriju

Znači pokušao sam 3 ili 4 puta poslati jedan video preko maila s iPhonea i nije uspjelo. Video je imao oko 400 MB i sad mi aplikacija Mail zauzima 1,6 GB. Ne znam jel to tek nakon tog pokušaja slanja videa ili od prije, ali nemam nikakvih velikih privitika. Čak sam izbrisao taj Gmail račun i resetirao mobitel i tada pokazuje da zauzima 1,6 GB. Resetirao sam opet, uđem u Mail i nema ništa, treba se prijavit na račun, ali on opet zauzima 1,6 GB. Pokušao sam i s onom metodom da skinem nešto iz AppStorea što ne stane pa da on sam čisti, ali tad čisti cache od Facebooka i drugih aplikacija, ali Mail ne.
    Što da radim? Jel vračanje tvorničkih postavki pa restore jedino rješenje? Ako je uopće rješenje?

4x400 mb taman oko 1,6gb mora da su negdje pohranjeni ti privitci.Nedostaje li ti tih 1,6 gb od ukupne memorije ili samo aplikacija maila pokazuje koliki je data transfer imala?!

Comment

Originally posted by Najjstarija djeca
      4x400 mb taman oko 1,6gb mora da su negdje pohranjeni ti privitci.Nedostaje li ti tih 1,6 gb od ukupne memorije ili samo aplikacija maila pokazuje koliki je data transfer imala?!
      E ne znam jer kad zbrojim sve što piše uključujući i taj Mail dobijem 5,2 GB da je zauzeto, a piše da je zauzeto 7,4 GB.

Comment

Working...
      X