Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaš sljedeći mobilni uređaj?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Vaš sljedeći mobilni uređaj?

Planirate li kupnju novog mobilnog uredaja? Vec ciljate na neki smartphone?

Moj sljedeći mob Galaxy S7 Edge (silver titanium).....naručen i zbog boje moram čekati još 2-3 tjedna....
    Live long and prosper

Comment

Tražim nešto malo da mi zamijeni s4 mini, ali da također ima sve features kao i s4 mini. Xiaomi redmi3 najbliže tomu, oneplus X i Z5 compact također u utrci
      Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Comment

Razmisljam o obicnom S7 sa 5.1inca ekranom jer mi je to taman ali cekam da jos padne cijena jer munjevito padaju iz tjedna u tjedan.

Comment

Ja sam naručio crni Galaxy S7 "vanilla" verzija. Imao sam S6 Edge i taj edge zaslon mi je više smetao nego koristio, teško ga je za koristiti jednom rukom jer često dlan prepoznaje kao pritisak na zaslon, a one edge funkcije koristio sam možda 3 puta u godinu dana. Jedino moram priznati da je Edge verzija ljepša, ali je zato ergonomija na strani "vanilla" verzije

Comment

Ako bi bilo para onda noviji iPhone u protivnom LG G nešto 4 ili 5 (na kraju 3), mada bih možda odlučio i za OnePlus ili Xiaomi

Comment

Volio bih imati VAIO Phone Biz
              http://vaio.com/products/phone_biz051/

Comment

Iako sam u načelu jako zadovoljan sa Xperiom Z5 Compact, volio bi na jesen vidjeti hoće li biti nastavka Z6, u protivnom mjerkam X Performance zbog metala iza umjesto stakla. Iphone mi nikad više nije opcija, prerestriktivan je za moj slobodni duh

Comment

Alcatel Idol 4,ili Xiaomi Mi5...ili na kraju zaključim da je to previše novaca pa se odlučim na Xiaomi Redmi 3

Comment

LG V10, nekako mi je LG legao, pogotovo softvere koji ima toliko opcija personalizacije, a uređaji su im super kvalitetni

Comment

Note 6 definivno, preskačem najnoviju S seriju

Comment

Definitivno pričekati i vidjeti što će Nokia izbaciti, nakon što im završe restrikcije iz ugovora s Microsoftom. Kruže slike nekih midrejndž smartphona na androidu, ali pretpostavljam da bi mogli nakon takvih probnih uređaja na tržište izbaciti nešto ozbiljnije. Sve u svemu do 2017. na čekanju...

Comment

Razmisljam o G5 ili S7, Mislav me nagovara ako s7 onda da bude Edge. Razmisljam i o Nexus 6p, moram prvo vidjeti kakav je G5 uzivo

Comment

Originally posted by bender_007 View Post
                            Razmisljam o G5 ili S7, Mislav me nagovara ako s7 onda da bude Edge. Razmisljam i o Nexus 6p, moram prvo vidjeti kakav je G5 uzivo
                            Najbolje je vidjet kada g5 izade kod nas. Ako mozes isprobas ga u nekom od prodajnih mjesta (sto ces sigurno napravit). Sad opet sve ovisi sta tebi ajmo rec odgovara. Takoder cekam G5 da isprobam kao i da procitam prve utiske te recenziju na portalu.

Comment

Al pazzi sta da recimo hocu nexus 5x ili 6p, gdje da njih isprobam? Bio u vipu i pitam jel se moze upaliti - kaze: "ne..samo MARKE su izlozene" - trollolol

Comment

Working...
                              X