Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaš sljedeći mobilni uređaj?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by bender_007 View Post
    Al pazzi sta da recimo hocu nexus 5x ili 6p, gdje da njih isprobam? Bio u vipu i pitam jel se moze upaliti - kaze: "ne..samo MARKE su izlozene" - trollolol
    Hahaha eto ti VIP-a T-centar? Mislim da sam vidao nexusa prije.

Comment

Originally posted by runner View Post

Hahaha eto ti VIP-a T-centar? Mislim da sam vidao nexusa prije.

Ne daju paliti

Comment

Vjerojatno Note 6
        Target the moon. If you miss it, you can reach the stars.

Comment

Moj sljedeci je leeco le2...ostajem vjeran marci koja me odusevila ili eventualno neki xiaomi...nema vise rasipanja para za brand telefone jer ce ih kinezi potesti ovakvom cijenomti kvalitetom,ako i bude brand onda ce bit sony ili lg ovi drugi su mi pomalo dosadni godinama su identicni i isto izgledaju oni od 1000kn i od 7000kn sta je rtrasno

Comment

• oreskec
            oreskec commented
            Editing a comment
            ironično da spominjate sony i lg te velite da su drugi godinama identični te isti ovi od 1000 i 7000kn :P

Najvjerojatnije ništa od ovih "mainstream" brendova. Vidjet ću šta će bit s Windowsima pa ili HP Elite X3 ili famozni Surfacephone ako Microsoft se malo uozbilji po pitanju mobitela, a alternativa je Nokia ako nešto predstavi i Blackberry (Priv, zapravo Android verzija Passporta bi mi odgovarala ) ako ne bankrotira do 2017.

Comment

Moj slijedeći uređaj vjerojatno još nije niti proizveden,drugim riječima planiram na sadašnjem ostati još minimum godinu dana.

Comment

Ja planiram u neki manji kredit za Note 6 kad dođe.. Po svemu sudeći trebao bi biti moj ovogodišnji odabir.. A što ću sve do tad izmijeniti, ko će to znati

Comment

Ja definitivno cekam Nokia-u da se vrati, bilo bi lepo da ostanu na windows platformi. Za sada ne bih menjao wp(ili wm, svejedno) ali ako bih bas morao onda iOS 😁

Comment

Mislim da će ova godina kod mene biti u pauzi šta se moba tiče, osim ako naravno ne uleti neka dobra ponuda, te svoj prodam i doplatim nekih 1000kn. Volio bi upiknut Mate8 ili Lg V10 - ali tek kad ih oba vidim u živo i isprobam.

Comment

Moj sljedeći uređaj također gotovo sigurno još nije proizveden. Nekako mi je postao gušt imati mobitel što dulje (vlasnik notea-3), 3GB rama i Snapdragon 800, 4k video, olovka mislim da je velikoj večini dosta za bilo kakve aktivnosti i gledati kako se mobilna tehnologija sve više i više razvija. Uz znanje naravno da će mi idući mobitel biti jača "raketa" i novčanik ne pretrpljuje "sušu", ali jasno ne smije se pretjerivati haha. Ali da mi se daje mobitel za đabe, najintrigantniji su mi defintitivno: s7 edge, lg v10 i potonji htc 10 (ljubav prema bivšem mobitelu htc desire hd).

Comment

Dok mi istekne ugovor za dvi godine, točnije 2018. u drugi mjesec...ko zna sta će do tada biti...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Xiaomi, LeEco, Meizu, ZTE, dalje ne idem, eventualno pricekati Nokiu. Usao sam u fazu kad dulje biram koji cu ususavac kupiti nego sto se dilemim oko mobitela xD

Comment

Trenutno imam Z5, uzet u februaru ove godine, sa svim sam zadovoljan osim sa kamerom, dacu Sonyu fore jos par mjeseci, a mozda mi izleti sansa da zbavim G5 pa predjem na LG al i to treba pricekati mjesec dva.

Razmisljao sam i o P9 ali malo me strah riskirati sa Kirin procesorom, jeste nesto bolji od Sd810 ali tu je slabiji gpu, ne podrzava 4k snimanje, jos je tu emui naspram cistijeg sonyevog androida.

Ali najvise zbog kamere razmisljam prelazak. Ako u narednih par mjeseci ipak ne predjem na novi fonTele, ostacu naredne dvije godine na Z5 i vidjeti situaciju sa Nokijom.
                          I neka mi je Bog na pomoci s Z5 kamerom, nakon lumie 1020 zivot je postao tezak

Sent from my E6653 using Tapatalk

Comment

I ja patim za kamerom od Lumie 1020 😭

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

The struggle is real.

Drago mi je da nisam jedini

Sent from my E6653 using Tapatalk

Comment

Working...
                              X