Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobitel do cca,1300 kn?!?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Mobitel do cca,1300 kn?!?

pOZDRAV, ekipa, novi sam i u potrazi sam za svojim novim mobitelom do cca.1300 kn pa sam tako u dvojbi da li uzeti npr. HTC Desire 620 g ili Lenovo k5 a6020
    Fun sam HTC ali Lenovo malte ne za istu cijenu nudi više RAM, memmorije, kameru itd...pa Vas molim za vase misljenje

Po mom mišljenju definitivno je bolji Lenovo, em što je noviji model, ima noviji android gore, gigu rama više i bolju kameru, te ima 16Gb internet naspram 8Gb u HTC-u, te bolju bateriju. Sve prednusti su na Lenovo.

Comment

Ja bih definitivno Lenovo. Objektivo puno bolji uređaj.

Comment

Ekipa hvala Vam puno to si i sam mislim, jer Lenovo nudi puno bolje performanse od Htca, u slučaju nečega ima garanciju kao i svi drugi...samo što je kod HTCa ime koje košta a ne nudi puno toga... možda netko ima još neki uređaj za predložiti za te novce, +/-100 kn....?!?

Gledao sam SonY xPERIA e5 ima za skoro istu tu cijenu ali isto je malo slabiji od Lenova? Gledao sam i neke druge za te novce ali sam nekako skeptičan...

Hvala svima još jednom

Comment

Zaboravio sam napomenuti da isključivo želim da bude dual sim

Comment

koliko ja sve to pratim ... primjetio sam da se ekipa jako žali na lenovo ... tak da ti njega nebi preporučio ...
            a P8 lite ti je u elipsu 1500kn ... pa možeš na 7765 rate uzet

Comment

Ako još tražiš prijedloge, imaš brdo odličnih kineza, ali neću ti nabrajati jer ne znam želiš li kineza i koliko ti je jamstvo bitno.

Comment

Znam...ali nekako sam uvijek skeptik ali nadam se da ču to sada ako uzmem Lenovo izbaciti...

Kad sve zbrojim i oduzmem najjradije bi odustao od kupnje.... Poznati brendovi koštaju, a ovi što su jeftiniji naravno nemaju specifikacije kao Kinezi, mada je meni to sve što kažu isto sranj...drugo pakovanje

Najviše me zanima kakvi su se pokazali Lenovo mobiteli, malo sam gledao po stranim forumima konkretno ovaj uređaj, manje više svi su se izjasnili kao ok

Comment

Gledao sam recenziju za ovaj uređaj a isto tako manje više ok

Comment

Working...
                  X