Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tržnica mobitela

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Tržnica mobitela

Evo tu možete stavljati oglase za prodaje i zamjene

Oglas mora sadržavati:
    - naziv uređaja kojeg prodajete
    - gdje ga prodajete (primjer Zagreb i okolica, ili mogućnost slanja poštom uz mogućnost da se paket pregleda prije kupnje)
    - u kakvom je stanju uređaj
    - što sve uz uređaj dolazi (kutija, garancija, punjač....)
    - poželjna je i fotografija uređaja kojeg prodajete ali nije nužna ako nemate s čim fotkat (ne skinuta s interneta i slično)
    - cijena

Oglasi koji ne sadržavaju nešto od navedenog dobit će upozorenje
    Last edited by Mislav; 22-04-2016, 15:50. Reason: dodani uvjeti prodaje

Toooo legendo! Najjači post do sada! bez onih švercera, samo ekipa s mob.hr! Pozdravljam!

Comment

Odlicna ideja Stvarno super da se zastitimo od svakakvih njuskalo oglasa i da znamo na neki nacin od koga kupujemo uredaj. Moj prijedlog bi bio da se stavi u glavni Directory foruma Oglasi pa ako da imamo Ponudu i Potražnju uredaja.

Comment

Ako se za ovo pokaže interes, otvorit ćemo poseban podforum za oglase.
        Target the moon. If you miss it, you can reach the stars.

Comment

Originally posted by Šokre View Post
          Nadajmo se dobrom interesu Nazalost nisam nesto aktivan sto se tice prodaje i kupovine ovako mobilnih uredaja pa se nadam da ce netko prvi moc koji ima na umu ili koji vec prodaje postavi ovdje.

Comment

Definitivno me zanima, ionako tražim neki uređaj novi pa ako neko ima šta za ponudit neka se javi!

Comment

Originally posted by Šokre View Post
              podržavam

p.s. ako je tko zainteresiran prodajem Nokiu N70 detalje na PP

Comment

Bravo na ideji

Comment

Samo bih uvjetovao da ponuda mora biti javna i kao takva otvorena za komentare. Da se zna tko i sta prodaje, u kakvom stanju i za koje novce.

Comment

Evo prodajem 5 mjeseci staru Sony Xperiu M4 Aqua - korištena 2 mjeseca jer sam si u međuvremenu bio nabavio novi mobitel. bez ijedne ogrebotine. Radi na HT, Simpu i BonBon, stanje 10/10
                    kao što se vidi na slikama ima račun i garanciju - 24 mjeseca plus godinu dana dodatnog jamstva
                    Uskoro dolazi upgrade na Marshmallow 6.0

prodajem za jako povoljnih 1000 kuna

Comment

Ja prodajem Huawei P8, za 2000kn ili mijenjam za Huawei Mate8 sa mojom doplatom. Ako tko ima ili bude možda na pretplatu uzimao, neka se javi na PM ili tu javno - svejedno pa možda sklopimo kakav deal.
                      Last edited by ljudska neman; 22-04-2016, 15:48.

Comment

Pozdrav! Prodajem Sony Xperiu Z2, crnu, 16 GB, kodiranu na T-Mobile, imam račun i garanciju (još vrijedi 3 mjeseca; mob je kupljen na ljeto 2014.g.). Stanje je odlično, folija od prvog dana na njoj. Uz nju se dobije originalna kutija, SmartBand narukvica, inear slušalice, punjač, zelena silikonska maskica i originalna Spigen Ultra Fit crna maskica. Rijeka i okolica.
                        LINK: http://www.njuskalo.hr/sony-xperia-z...oglas-18549476

Comment

Prodajem LG G4, star 10 mjeseci, kupljen u t-mobileu, stanje 9/10 ekran bez i jedne crtice, maska malo udarena u gornjem desnom kutu, dolazi sa full opremom, mob se nalazi u Knezevim Vinogradima (okolica Osijeka), cijena je 2250 kuna. Jedina napomena je da baterija nesto zeza od jucer, zato ga se ocu rijesit da ne moram slat na servis i bit bez moba mjeseca dana. Ako to nekom nije problem vas je za 2250 s mojom postarinom..

Comment

• oreskec
                            oreskec commented
                            Editing a comment
                            što točno baterija zeza?

Pozdrav ljudi ja prodajem il minjam xiaomi redmi note 3 3/32 gb koristim ga 6 miseci kupljen priko honorbuy ocuvan kao noc i potpuno ispravan mobitel se nalazi u kninu moguce slanje oversesom zamjena za mobitel s boljom kamerom

Comment

• ljudska neman
                            ljudska neman commented
                            Editing a comment
                            Malo . točka, zarez? Pa ako prodajete, dajte napišite oglas barem kako se spada, ne sve u jednu rečenicu stavit, tj. ovo nije ni rečenica...

Prodajem Samsung Galaxy S4 Mini LTE - novo, dobio ga za produženje pretplate

700 kn

Comment

Working...
                          X