Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koji smartfon kupiti?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Pozz..zanima me ima li smisla preći s s5 na huawei p9 i može li se p9 mjerit s s7 ili htc 10 koji su mi nekako bili prvi pik ali ovaj p9 me zainteresirao..

Comment

• ljudska neman
      ljudska neman commented
      Editing a comment
      Sa S5 se definitivno isplati preći na P9. Sad direktna usporedba, svi modeli su tu negdje, plus minus neke stvari. S7 ima bolju kameru po meni od P9, ali pročitaj recenzije za sva 3 modela na mob.hr

• Hvala.. P9 1600 kn,s7 edge i htc10 cca 3000 na produljenje ugovora..po svemu viđenom malo kaska za navedenim dvojcem ali za razliku u cijeni prihvatljiv kompromis.

Comment

• s tom cijenom valjda misliš na p9 lite

Comment

• ljudska neman
        ljudska neman commented
        Editing a comment
        Ova cijena i meni čudna, nemoguća je tolika razlika. Najvjerojatnije je u pitanju P9 LITE, koji se po meni ipak ne može mjeriti sa ova 2 uređaja.

• nije lite i meni je bila čudna cijena ali nekakvu akciju imaju http://www.vipnet.hr/webshop/pretpla...omCatalog=true

Comment

• xl tarifa 1680 kn

Comment

• Pozdrav!

Molim preporuku za mob koji mora zadovoljavati ove karakteristike:
          - Cijena do 2000 kn
          - Proc SD650 ili bolji, najbolje u rangu SD820. GPU nije bitan
          - Min 3GB RAM-a
          - Min 32GB storage
          - Ekran 5 do 6" koji se dobro vidi na suncu
          - Baterija koja izgura dan zahtjevnijeg korištenja (za usporedbu LG G4 mi ne izdrži dan)
          - Natprosječna kamera
          - Fingerprint koji radi normalno
          - Kapacitivne tipke
          - Može iz HR ili neki pouzdaniji webshop sa EU storageom
          - Za jamstvo je bitno da nije lošije od Honorbuya

Trenutna je dvojba između Xiaomija Mi5 i LeEca Le max 2 koji su na Honorbuyu ispod 2k kn, ali može bilo što drugo da valja.
          Last edited by deni; 05-12-2016, 11:39.

Comment

• Mi5 je po meni jedini logičan izbor. Max 2 ima neke probleme s fingerprintom (možda se ispravilo softverski) i mislim da je na Mi5 ipak bolja kamera. Možda da pogledaš još i Zuk Z2, na grossoshopu košta oko 1500 kn.

Comment

• Tnx, i meni se čini da je Mi5 bolji jer mu i duže traje baterija i izgleda da je sw manji krš.

Za Zuk Z2 nema ozbiljnijih recenzija, ali izgleda da su štedili na kameri i ekranu.

Comment

• Ljudi pozdrav! Mislio sam da sam se odlučio za smartphone, ciljam na Xiaomi Mi5s...međutim, nakon spoznaje koliko dobrih "kineza" ima, ostao sam paf. Ogroman izbor
                Ako može mala preporuka ili savjet za bestbuy:
                - tražim nešto do cca 300€, 5inčni, ne igram igrice, bitnija mi je kamera...da idem sa Mi5s ili nešto novije iz 2017 u tom rangu?
                tnx

Comment

• pozz svima

Novi sam na forumu pa ne znam gdje bih postavio pitanje ili da otvorim novu temu.... Ovako imam dvojbu. Galaxy s6 ili A5 2016..Ovajdrugi mi je neodoljivo ljepši..No mene prvenstveno zanimaju kamere.. Na kojem će fotke biti bolje ? Mslim ako neko ima 1 od 2 moba da mi pomogne oko izbora..Hvala
                  Last edited by thocenski; 13-03-2018, 17:22.

Comment

Working...
                  X