Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lg g5

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Lg g5

Planira li tko u nabavu novog LG flagship-a? Jos i dalje traju prednarudzbe kod nas.

Specifikacije: Metalno kućište
    5,3-inčni IPS QHD zaslon
    Snapdragon 820 procesor (4 x Kryo 2,2 GHz, Adredno 530 GPU)
    4 GB RAM-a
    32 GB interne memorije
    microSD utor za memorijske kartice
    16 MP + 8 MP stražnja kamera
    Android 6.0 Marshmallow
    USB-C
    2800 mAh baterija

Ja sam trenutno još na g2 koji mi se čini bolji izbor od g3/g4, barem po iscrpnim recenzijama koje se vrte po netu.
    Svi savjetuju čekanje na g5 jer će ispraviti ono što su sa 3/4 zeznuli...
    Jedina stvar koja me još uvijek odvraća od nabavljanja g5 (osim para jest 2800mAh baterija. Tu su trebali ići prema gore, a ne dolje..
    mojih 3000mAh je za moje potrebe taman u nadi da će idući imati još više, a ne manje.
    Zato se sve više naginjem na druge opcije koje odgovaraju (možda mojim specifičnim) zahtjevima.

Comment

Treba vidjeti prve prodajne primjerke i sačekati njihove recenzije, pa i naravno onu našu. Onda ćemo vidjeti jel ta baterija čemu služi ili je lošija nego u G4, a što se toplo nadam da nije.

Comment

Uvik mogu opravdat niski kapacitet baterije kad proizvodac nudi mogucnost vadenja i stavljanja baterije.
        Uredaj kao uredaj super stvar, najjinovativnije do sada u svitu smartphona nakon predstavljanja prvog iphona. Jediiiino sto me odvraca je velika kolicina mesa. Spasit ga moze jedino Mislavova dobra recenzija haha moj najpovjerljiviji LG recezent u moru recenzija...

Comment

mob je super,al ne kužim kaj je na njemu inovativno?baterija koja se ne mijenja tak da otvoriš poklopac odozada nego na nekom "modularnom" dijelu na koji još mogu ić potpuno beskorisni dodaci iliti prijatelji od kojih je najveća bedastoća onaj grip za kameru. ak nastave na ovom gradit iduće modele mislim da bi g6 mogo bit hit,al ovo sumnjam da bu dobro prošlo

Comment

Test izdrzljivosti G5

Comment

Dobar mob ali nista revolucionarno kako ga prikazuju,ne znam sta on ima a da S7 nema.

Comment

• korg22
                korg22 commented
                Editing a comment
                Za početak IR, zbog kojeg ću uzet njega a ne S7

Kad krece u prodaju kod nas? Maloprodajna cijena je 5299kn,mislite li da ce mu cijena padati brzinom kao i Galaxyu S7??

Comment

Originally posted by Expresso View Post
                Kad krece u prodaju kod nas? Maloprodajna cijena je 5299kn,mislite li da ce mu cijena padati brzinom kao i Galaxyu S7??
                Isporuke prednaruzbenih g5 telefona u Sancta Domenice dolazi 12.04. Znaci kroz iduci tjedan vjerojatno svima.

Comment

Originally posted by Bozzo xDD View Post
                  Dobar mob ali nista revolucionarno kako ga prikazuju,ne znam sta on ima a da S7 nema.
                  Zapravo dosta toga

Comment

Po slici ambalaze originalnog LG G5 Quick Cover-a izgleda da ce se pojaviti i G5 SE. Nikakvih jos informacija nema osim iste velicine i dimenzije kao i G5 na sto ukazuje i sama slika. Sve mi ukazuje na to da ce to biti Lite verzija koju su najavljivali?

Comment

Koji bi posao napravili da su iznenadili kupce i u svakom paketu gratis dodali 1 random friend dodatak kako ga zovu. Netko dobije dodatak za kameru, netko hi-fi,netko dodatnu bateriju. Kinder suprise model

Comment

Nikako da ovaj G5 dodje,stalno ga odgađaju

Comment

Ma dolazi on Samo da se osvrnem na ovaj G5 SE, potvredno je da ce u usporedbi sa G5 imati dvije razlike i to u procesoru Snapdragon 652 te 3 GB Ram-a. Jos nikakvih naznaka da ce dolaziti skupa sa G5 kod nas.

Comment

Ovaj dodatak SE im stvarno nije bio potreban

Comment

Working...
                            X