Announcement

Collapse
No announcement yet.

LG G4 jede bateriju

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• LG G4 jede bateriju

Pozdrav, imam G4 star oko godinu dana.. Jucer sam primjetio da mi trosi bateriju jako brzo. Prvo sam mislio da mi se ucinilo, a onda sam ga testiro i potvrdio da nesto ne radi kako treba. Trosi bateriju i kad je zaslon ugasen, a pogotovo kada ga upalim i nesto radim na njemu i stalno je zagrijan. Znaci sada dok sam se registrirao na forum i napisao ovaj post(15minuta) otislo mi 20% baterije. Da ga saljem na servis ili sta? Imam garanciju i sve, ali po dosadasnjim iskustvima mogu se pozdraviti s mobom na mjesec dana ako ode na servis. A to mi je predugo.

Vratiti uređaj na tvorničke postavke pa onda vidjeti kako se ponaša.

Comment

A sto ti piše u Postavke->Baterija na sto ide struja? Ovo mi smrdi na bug "mm-daemon-qcamera" bug koji sam imao na S5. Ode baterija sa 100% na 0% u 45minuta.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Hvala na pomoci. Vratio sam ga na tvornicke postavke i sada sve valja, ne grije se i ne trosi toliko bateriju.

Comment

zdravo!uzimam novi mobitel pa se dvoumim dali lg g4 ili huawei p8?.Plachi me najvishe ova baterija na lg g4,svi kazu da imaju problema sa njom i ova koza na legja.citao sam da crna gruba manje se haba.neki savet i iskustva od vas shta da radim?pozdrav svima

Comment

http://mob.hr/?s=Lg+G4&someName=someValue

Ovdje imaš opisano kakav je LG G4 nakon nekog vremena....

Comment

Sta se tice P8, iz osobnog iskustva bateri mi traje dan i pol, znaci svaku drugu vecer ga punim, naravno zna se desit da ga svaku vecer punim, ovisno o pozivima i ostalo. Ali me nikad nije ostavio na pola dana bez baterije, bez obzira što radio. Znači od jutra od 7h, pa navečer do 9h bude izgurao 100%. Ako imaš kakvih pitanja možeš se javit na PM, objasnim sve što treba.

Comment

Dali neko zna dali staklo ima zaštitni sloj na ova zadnja kamera na LG G4?Vrlo brzo sam primetio ogrebotine на njemu.Zar nije zaštiteno?Čudno!!??

Comment

Možeš to zamjeniti ako baš smeta kod slikanja

http://m.ebay.com/itm/Gold-Back-Rear...141?nav=SEARCH

Comment

hvala

Comment

Ja imam LG G4 H818P Dual SIM. Baterija jeste manje traje nego li kod drugih uređaja koje sam koristio, ali pošto ja nisam zahtjevan korisnik, za sada sam zadovoljan. Nadogradio sam na službenu verziju Marshmallow 6.0, V20d-EUR-XX. Zanima me je li se može na status bar prikazivati naziv ili logo operatera. Uključio sam Opcije programera i pokušao sam aktivirati System UI Tuner, ali ne ide. Ne znam je li za to sustav treba da bude rootan ili ne. Ne želim rootati sustav pogotovo jer čitam po Internetu da kod ovog oređaja masovno pregaraju matične ploče. Najviše pregaraju matične ploče od serije 505 do 509 (znači, uređaji koji su proizvedeni od petog mjeseca 2015. do devetog mjeseca 2015. godine). Pregaraju i kod svih drugih serija, ali manje. Kod mene je serija 601 (znači, uređaj mi je proizveden u prvom mjescu 2016. godine). Uređaj sam kupio prije skoro mjesec dana na rate u Eronetu BiH. Garancija na uređaj je 24 mjeseca. Ako netko zna više o ovome bilo bi dobro da nešto napiše ovdje.

Comment

Može se staviti logo operatera pomoću apk Phono

A neke druge sitnice pomoću apk Anotify
                        Attached Files
                        Last edited by Najjstarija djeca; 23-08-2016, 20:34.

Comment

Da. Phono sam našao danas, a za ovu drugu aplikaciju nisam znao. Hvala.

Comment

Poz.. Koji mob uzet lg g4 ili galaxy s6

Cuo sam da lg g4 ima probleme s maticnom kad se i zamjeni pocne se zagrijavat.. I i lg ima bolju kameru nego s6 , lg mi je nekako bolji al opet zbog maticne

Comment

Lg ima veći ekran za razliku od SGS6 koji je skoro pa 5 inčni mobitel ako ti je to bitno.Unatoč tome Samsung je nešto jači u grafičkom dijelu i bolje se kasnije proda,ako kupuješ rabljeni obrati pažnju na burn-in kad je na ekranu bijela boja.
                              Ja bi se odlučio za Lg i zbog lake zamjene baterije.

Comment

Working...
                              X