Announcement

Collapse
No announcement yet.

Noa MOVEse - Rasprava

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Noa MOVEse - Rasprava

Ovjde mozemo raspravljati ili upitati sve sto nas zanima za ovaj uredaj. Hvala Krešimiru na recenziji koju mozete procitati ovdje .

Specifikacije:
    • 5” HD 1280x720px
    • MT6580 Quad Core, 1.3GHz
    • 1GB RAM
    • Pohrana – 8GB
    • Android 5.1

Smatram da je danas na androidu minimum minimuma 2GB RAM-a, i 16GB ROM-a podrška NOA-i kao našem brandu, ali isto smatram da tek sa NOA H9 budu malo ozbiljnije započeli sa prodajom.

Comment

ljudska neman Mozda jeste tacno da bi u teoriji za danasnje standarde svaki telefon morao imati barema 2GB RMA-a ali naprimej moj telefon ima samo 1GB pa idalje radi super, multi tasking mu je i vise nego zadovoljavajuc.

Comment

Originally posted by Milos_Miki View Post
        ljudska neman Mozda jeste tacno da bi u teoriji za danasnje standarde svaki telefon morao imati barema 2GB RMA-a ali naprimej moj telefon ima samo 1GB pa idalje radi super, multi tasking mu je i vise nego zadovoljavajuc.

Cura ima moj Galaxy SII sa 1GB rama, sve šta ima gore su viber, whatsapp i face od aplikacija, i nikako ne mogu reći da joj ne šteka. Zato za nju tražim isto nekakav mob sa 5inča i min 2Gb rama da radi kako treba, te da se ne treba brinut ako ima istovremeno 3 aplikacije otvorene, pa počne sve trzat. Ako smijem pitat, koji model je kod tebe, a radi zadovoljavajuće?

Comment

ljudska neman Da ali SII j zapusten model koj ne dobija nove updatove i samim tim mu je losa optimizacijea za novije aplikacije tako da samim tim uz takav sistem bi trebalo realno da ima minimum 3GB RAM-a, plus ako imas neki šugavi procesor nevrediti ni 100GB RAM-a.

Comment

• ljudska neman
            ljudska neman commented
            Editing a comment
            Neću dalje trollat na temu o NOI sa uređajima koji nemaju veze sa NOA-om. Može na PM dalje, ali da, slažem se da je stari mobitel, te da nema update, međutim nov novcati sa manje od 2GB rama (Android) ne dolazi u obzir.
        Working...
        X