Announcement

Collapse
No announcement yet.

OnePlus 3

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Ja svoj danas naručio, nadam se da neću predugo čekati.
    Jesi primio update, ima li nekih značajnijih promjena?

Sent from my A0001 using Tapatalk

Comment

Do vikenda max bi ti trebao doći.Još se čeka update...

Comment

I kaže anandtech da je display sa sRGB modom stao uz bok najboljima na tržištu.
        Samo me zanima koliko vlasnika Amoled display-a promijeni originalne postavke. Ja još nisam vidio ni jednog.

Comment

Evo skida se nadogradnja najavljena nekidan (Oxygen OS 3.2.1.), pa ćemo ovdje pratiti promjene.
          Target the moon. If you miss it, you can reach the stars.

Comment

OP3
            Evo nakon desetak dana povremenog korištenja OnePlus 3 da napišem nekoliko redaka o dojmovima.
            Uređaj je brz što god radili.Posebno glatko idu grafičke animacije u AnTuTu benchmarku.Ima ponekih softverskih bagova unatoč napravljenom ažuriranju,npr kod korištenja bočne klizne tipke za profile zna pogrešno označiti simbol u statusnoj traci na koju sekundu.Tu i tamo se pojave još neki problemčići ali ništa bitno,što se neće kasnijom nadogradnjom ispraviti.
            Orginalni glazbeni player još nema equalizer.
            Android tipke se mogu programirati po želji tako da npr.tipka back može vas vraćati u prethodno korištenu aplikaciju.
            Stražnja kamera je izvrsna i daje zavidnu oštrinu,čak su i noćne snimke odlične.Uhvaćeni udaljeni mjesec koji se slučajno našao na fotki kad se zumira stvarno je mjesec a ne neka svijetla mrlja.
            Stabilizacija videa je ok ali u usporedbi sa Samsungom S6 Edge+ i Note 4- na zadnjem je najbolja.
            Prednja kamera je fantastična i pobjeđuje gore dva navedena Samsunga.
            Zvuk u slušalici je vrlo dobar ali ako koristite Tele2 ne očekujte jačinu i kvalitetu.
            Zvučnik vrlo dobar.Bluetoth 4.2 radi besprijekorno i ne prekida kad je spojen Bt zvučnik na mijestima gdje su neki drugi prekidali.
            Wi-fi " hvata" odlično.
            Crtanje po ugašenom ekranu poradi ostvarivanja zadanih komandi radi bez greške.Dvostruki brzi klik Power gumba aktivira kameru.
            Igranjem zahtjevnih igara poput FIFA 2016 uređaj se dosta zagrije a vjerujem da i ove vanjske visoke temperature tome pridonose.
            Istina je da se baterija jako brzo napuni a traje otprilike kao i na svakom drugom mobitelu tog kapaciteta.
            Zvuk sa slušalicama( ne dobiju se) je vrlo dobar,
            audio snimanje također pogotovo uz neke bolje app za to.
            GPS je isto poboljšan novom nadogradnjom mada ja nisam primjećivao da je prije bilo poteškoća.
            Prelaskom s SGE+ glasovni pozivi na Viberu,Whatsapp-u,Skype-u su se jako pokvarili,prekidaju,razvače govor i kasne par sec.Neznam do čega je to točno.Obavijesti tih app ne kasne.
            Eto toliko za sada ako se sjetim još nečega,nadopišem

Comment

Ovo će mi biti prvi usb C mob, pa ako naletite na neke adaptere kvalitetne iz vlastitog iskustva, pošaljite link, moj op3 stiže u petak, napokon

Comment

Evo, nakon 15h korištenja uređaja par prvih dojmova

Dosta tanak telefon, malo krhak izgleda, nakon OnePlus One-a, sviđa mi se dizajn.
                Čim sam stavio karticu u njega, imao je problema sa prepoznavanjem mreže, na trenutke je ima, pa je nema nikako. Pošto je bilo jako nevrijeme, mislio sam da je do toga, ili do sim kartice,
                i kako je ponudio update na 3.2.1 uradio sam ga,nakon update problemi su nestali.
                Skener otiska prsta radi ok, ali nakon nekog vremena kada ne koristim telefon, kada stavim prst da otključam, neće da otključa iz prve, pa moram ručno pin da kucam, to se dosta često zna desiti, iako sam
                više puta 'preskenirao' prste. Nadam se da je ovo softverski problem, jer čitam da nisam jedini nakon update-a da se ovo dogodilo.

Last edited by kvaju; 16-07-2016, 11:47.

Comment

znači klasično bugovit kinez

kad vidim kako neki imaju problema sa gotovo čistim androidom , još više cijenim svoj samsung

Comment

A gle, i veliki igrači imaju ponekad velikih bugova kod svog softvera.
                    Imao sam OnePlus One, i nimalo se nemogu složiti da je bugovit, nijedan nije savršen, čak ni tvoj koreanac, i mislim da će se ubrzo ovo rješiti.

Jeli tko naručivao ikakve zaštite za OP3?

Mislim se da naručim sljedeće
                    Orzly 2.5D Pro-Fit Tempered Glass
                    http://www.ebay.com/itm/162113387109...%3AMEBIDX%3AIT

i

NILLKIN Frosted Shield Case Cover
                    http://www.ebay.com/itm/272288001271...%3AMEBIDX%3AIT

Ako tko već ima iskustva sa ovima, neka ih podjeli, ili preporuči možda bolje

Comment

Working...
                    X