Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobilna plaćanja

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Mobilna plaćanja

Sto mislite o mobilnim plaćanjima poput Google/Apple/Samsung pay rješenja? Hoće li brzo doći u hrvatsku i hoće li nam biti korisno u svakodnevnom životu? Meni se osobno sviđa cijela ideja, i poprilicno sam siguran da bih to koristio pri većini svojih kupnji. Zanima me jeli imam istomišljenika

Ja imam wave 2 pay od pbz-a,odlicna stvar.app ima widget na kojem je dovoljno stisnut ikonu za placanje,unijet pin od app i prislonit mob na pos uredaj.mob mora imat nfc i minimalno android 4.4.stvar funkcionira savrseno,ne sjecam se kad sam platio zadnji put obicnom karticom.

Comment

Originally posted by idroid View Post
      Ja imam wave 2 pay od pbz-a,odlicna stvar.app ima widget na kojem je dovoljno stisnut ikonu za placanje,unijet pin od app i prislonit mob na pos uredaj.mob mora imat nfc i minimalno android 4.4.stvar funkcionira savrseno,ne sjecam se kad sam platio zadnji put obicnom karticom.
      Jeli na poleđini mobitela imaš onu "karticu" ili je bez ikakvih dodataka?

Comment

Bez icega.ima i ona neka opciija da imas naljepnicu,al to nije to...ovo je bas beskontaktno placanje nfc-om ko android ili apple pay

Comment

Bez icega.ima i ona neka opciija da imas naljepnicu,al to nije to...ovo je bas beskontaktno placanje nfc-om ko android ili apple pay
          Kužim kužim, vidiš nisam znao sa su uveli plaćanje putem nfc-a. Fora stvar, sviđa mi se

Comment

i može se plaćat u svim dućanima gdje i s običnom karticom? i dal je ista stvar sa google/samsung pay?
            Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Comment

Gdje god ima nfc pos mozes normalno platit s tim.kod nas je pokrivenost tim nevjerojatno dobra,ja sam ostao bas iznenaden.karticu vise ni rabim.a jos vise me iznenadilo kaj me do sad niko od trgovaca nije blijedo gledao.kad god sam trazio da platim beskontaktno bez rijeci su mi gurnuli pos da platim.

Comment

sad gledam app ... pa kaže ...

VAŽNO! Zbog sigurnosnih razloga PBZ Wave2Pay mobilna aplikacija neće raditi na mobilnim uređajima s neovlašteno modificiranim operativnim sustavom (root i sično) te mobilnim uređajima s operativnim sustavima koji omogućavaju visoki stupanj prilagodbe kao Cyanogen OS, MIUI i slični.

cccc

Comment

Pa ja cekam taj amdroid pay ko ozeb'o sunce

Mi u Bosni smo zaostali rucnim karticnim placanjem, a i cim prodje par dana da ne vadim karticu iz dzepa zaboravim pin.

Sent from my E6653 using Tapatalk

Comment

Originally posted by marko mob View Post
                    sad gledam app ... pa kaže ...

VAŽNO! Zbog sigurnosnih razloga PBZ Wave2Pay mobilna aplikacija neće raditi na mobilnim uređajima s neovlašteno modificiranim operativnim sustavom (root i sično) te mobilnim uređajima s operativnim sustavima koji omogućavaju visoki stupanj prilagodbe kao Cyanogen OS, MIUI i slični.

cccc
                    Evo ovo je zanimljiva stvar. Moram priznati da nisam o tome uopce razmisljao, jos bih se mozda potrudio da si otvorim racun u pbz pa da to napravim, ali bi me root sprijecio. Svakako korisna informacija, hvala spasio si me potencijalnog gubljenja vremena haha
                    Last edited by Lord; 27-06-2016, 23:33.

Comment

Imaš definitno istomišljenika što se tiče beskontaktnog plačanja, ali ipak trenutno više volim plačati iznose u "kešu" gotovini da se ne bi zaigrao sa karticom previše. U mojoj obitelji se tradicionalno koristi american express za sve pa jel bi mogao tamo otvoriti beskontaktno plačanje ili ima toga samo u PBZ-u?

Comment

Amex ti je od pbz-a.wave 2 pay mozes ugovorit za tekuci racun i za amex

Comment

Amex ti je od pbz-a.wave 2 pay mozes ugovorit za tekuci racun i za amex
                          Hvala na odgovoru, onda kad ću otvarati kreditnu karticu će tako i biti.

Comment

Tele 2 omogućio kupovanje sadržaja sa Trgovine Play na način da vam se novci skidaju s računa ako ste na bonovima ili dodaju na mjesečni račun ako ste na pretplati.

http://www.tele2.hr/privatni-korisni...-kartica/p222/

Comment

Working...
                            X