Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vaši AnTuTu Benchmark rezultati

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Bio sam sumnjičav glede snapdragona 810 zbog hrpe negativnih recenzija, ali ovaj u Z5 Premium radi vrhunski. sad tek vidim razliku u svemu naspram 801. Sve glatko radi. Hearthstone radi 50 posto bolje i sve ostale igre fluidnije. Surfanje puno brže. Jučer sam ga baš testirao i čak se igrao na njemu dok se punio i temperatura se popela maximum na 49 stupnjeva.
    Mogu reći da je upgrade sa Z3 Compact na ovu perverziju veliki napredak u svemu.
    Mogu misliti kako je 820 tek brz ako je ovaj tak dobar

Comment

Snap 810 je vrlo dobar cpu bez obzira na sve kao i Adreno 430.
      Snap 820 je doslovno zvijer pogotovo u grafičkom dijelu imam ga u obitelji pa sam se uvjerio.
      Eisenhorn: XENOS je najjzahtjevnija igra trenutno.S820 ju vrti bez štucanja ali mob bude jako vruć kod igranja.
      Za usporedbu moj osmojezgreni kineski fon sa Mali 720 mp³ ne može niti pokrenuti igru sa max low postavkama...

Comment

Imat cu i ja mob sa snapdragonom 820, tamo negdje za 2 godine
        Koji mob imas? Xiaomi?
        Mediatek procesori su super, prva 64 bitna niža i srednja klasa je puno bolja od qualcommove 64-bitne niže i srednje
        410 i 615 su katastrofalno loši procesori
        Imao sam M4 Aqua i u njemu je bio 615 - na papiru solidan, a u radu i igrama katastrofa.
        isto tako i ženin službeni J5 sa snapdragonom 410. Performanse na razini mobitela iz 2010. Ne zna za rad fluidno ni 5 sekundi.
        Alu evo npr. Ja sam joj za rođendan kupio P8 Lite sa Kirinom 620 - niža srednja klasa - mob radi ko flagship- sve fluidno i perfektno, nikakvih trzanja, nema pregrijavanja niti drugih sranja

Comment

Snapdragon 820 je na OP3.Biti će on dobar i za dvije godine samo što će kroz to vrijeme doći još puno bolji(što god to značilo) procesori a i s njima zahtjevnije igre i benchmarci koji će opet najbolje raditi na tim novim soc-evima.
          Inače spletom okolnosti moj primarni mobitel je Zopo Speed 7 sa MTK 6753 ( oko 38 000 na AnTuTu) i radi vrlo dobro osim u najzahtjevnijim igrama(Real Racing 3 radi savršeno ali ta igra već dugo postoji pa ju i ne smatram više nekim zahtjevnim benchmarkom)On je u rangu po spec toga Snap 615 ali radi bolje od njega...

Comment

Prebrzo sve to napreduje
            Mediatek ima odlične procesore,da. Hladni ko led
            Da, taj Real Racing je i ove godine bio među najzahtjevnijim igrama po nekim recenzentima a vrti se glatko i na nekim starim A9 procesorima i mali 400 gpu-u

Comment

2017.godina je krenula a već se špekulira o izlasku prvoga smartfona pogonjenim Snapdragonom 835.Prema svemu sudeći to bi mogao biti Xiaomijev Mi 6 koji bi postizao preko 210 000 bodova na AnTuTu testu.

Comment

Prebrzo to napreduje.ja se odreko lijevog bubrega za mobitel sa Snapdragonom 810, šta bi morao napraviti za 835 lol
                Novi software update mi je došao na Z5 Premium i novi test. Napredak!

Comment

Evo nešto malo drugačije. Da ne bude uvijek antutu
                  Vellamo
                  Po priloženom se vidi da Z5P jede konkurenciju koja je bila aktualna kad je izasao. Nougat je stvarno odličan

Comment

Nije loše...i ja probao na 7-ici edge...

Sent from my SM-G935F

Live long and prosper

Comment

• sunrise
                      sunrise commented
                      Editing a comment
                      Moglo bi i bolje. Ipak je to noviji model

Puno bolji score na novoj verziji 376

Comment

A antutu je vrhunski i mislim da mi je ovo najveci score na z5 premium ikada! Nougat je zakon i očito se slaže sa Snapom 810

Comment

Huawei Mate 20 je na AnTuTu testu okrenuo 356.918 bodova!Impresivno za zadnji kvartal 2018.

Comment

Working...
                        X