Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tarife za mobitel

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Tarife za mobitel

Evo da čujemo koje tarife koristite za mobitel? Da li su to pretplate ili bonovi? Osobno koristim Tomato i zicer tarifu na bonove, pošto imam službeni mobitel i službeni broj, pa firma sve plača, ovo mi je čisto ako me netko zove na privatni broj, pa mi ta tarifa dovoljna. Smatrate li da se više isplati pretplata ili bonovi?

Tele2 pretplata (poslovni korisnik) i HT Mobile net (25 GB) podatkovna pretplata.
    Target the moon. If you miss it, you can reach the stars.

Comment

Definitivno bonovi,jer na pretplatu recimo gledajmo sad Vip, nudi na najmanjoj tarifi oko 250mb a osnovna tarifa sa 15kn naknadama dodje oko 95kn ako se ne varam, a na bonove nudi 1500mb za 50kn plus minute i pozivi, pretplata je bacanje para osim ako imas poslovni mob gdje firma sve placa onda te boli briga.
      No ja trenutno koristim tomato brutalnu koja ima 2000mb plus pored toga uzmem jos 1GB iz opcije, izade me dosta mjesecno ali sta je tu je.
      Koristio bih najrađe bonbon na mobitelu gdje ima 5GB za 45kn ali brzina ima je slaba kao i pokrivenost, tako da bonbon koristim kao hotspot na racunalo a tomato na mobitelu

Comment

• Chiron
        Chiron commented
        Editing a comment
        Čudi me za bonbon da je loša pokrivenost, ja sam neki dan prešao na tarifu i stvarno leti. Signal je potpuno jednak T-mobileu, čak i 4g leti. Znači da vjerojatno ni T-mobile signala nemaš. ☺

• Expresso
        Expresso commented
        Editing a comment
        nazalost, kod mene Tcom nije poboljsao pokrivenost otkad su uveli 3G.brzina mi je 1mbs

T-Mobile ,bonovi, Zmajska opcija....
      Live long and prosper

Comment

tele2 i bonbon na bonove, iz razloga što mi ta opcija nudi puno vise nego pretplata, a za manje novaca.

Comment

Korisnik sam bonova, trenutno koristim u Vipu "Zakon!" tarifu. Uz mjesečnu naknadu od 50kn dobijem:
          1500min i sms-ova (1sms = 1min poziva)
          1500mb internetski promet kroz mjesec
          0.29kn uspostava poziva.

Za moj ukus i previše minuta i sma-ova, a kako bi izbjegao naplatu za uspostavu poziva od 0.29kn pozive vršim preko whatsappa i vibera ovisno koliko sam u mogućnosti. 1500mb realno ni ne mogu potrošiti jer skoro u svakoj birtiji ili faksu imam wi-fi

Comment

Ja koristim Zmajsku opciju od T-coma i više sam nego zadovoljan
            https://www.simpa.hr/tarifa/opcije/zmajske-opcije

》Tapatalk《

Ups.....sad vidio da sam to već naveo
            Last edited by Xode; 24-04-2016, 17:02.
            Live long and prosper

Comment

Tele2 tarifa Raspali i 6GB interneta.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Tarifa za mlade od Tcom-a. 129kn, 400 poruka i minuta prema ostalim mrežama, neograničeno poruke i pozivi u mojoj mreži, 2GB 4G interneta, i deezer.

Comment

Tele2 bonovi - tarifa Smart 3GB ( za 35 kuna 3 GB prometa i 1000 minuta prema svima)
                  Kupujem mjesečno jedan bon od 50 kuna, 15 kuna što ostane potrošim na paket 500 poruka i ostatak ostane za uspostavu poziva.

Comment

Tele 2, na bonove,smart tarifa 3gb i1000 min.Sve to juri mi Lte brzinom od 10 Mb/s

Comment

Da vidiš LTE od Tele2 na 100Mbps...otkida...al zato srkne bateriju ko Portugalac kavu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Tele 2 do kraja Kolovoza nudi Uhu komplet Noa Vivo SE plus sim sa 10 kn i 200 mb(bonovi) za 199 kuna (inače mob u slobodnoj prodaji stoji 500-600 kn)uz račun na kome su tri proizvoda Uhu (cca 40 kn).
                        Potrebna punoljetnost i osobna za kupnju paketa.
                        Dostupni su crni i bijeli a neke od spec.su:
                        4' wga ips lcd,kamere 2 i 5 mpx,četvorojezgreni cpu,1.gb rama 8 gb pohrane,Android 5.1.

Comment

VIP savršena (koja više ne postoji). 160,00 kn pretplata i u nju ulaze neograničeni pozivi prema svim mrežama i neograničeni smsovi. Na žalost samo 1 gb brzog interneta ali i on je nakon toga neogranicen ali dobrano usporen.

Comment

Vip od sada svim bonašima nudi Lte brzine bez naknade:

Koristite bonove i sanjate o superbrzom internetu na svom mobilnom telefonu? 4G opcija se vise ne naplacuje! Za besplatnu aktivaciju opcije, posaljite 4G na 13116. Vas Vip

Tele 2 u tarifi Smart na bonove za 5 kn mj.nudi također 4G:

Mudro je neke stvari raditi polako, ali kada surfas to nije opcija. Aktiviraj 4G brzinu do 75 Mbit/s za samo 5 kn/mj. Posalji kljucnu rijec 4G na 13999 i ubaci u punu brzinu!

Comment

• ljudska neman
                              ljudska neman commented
                              Editing a comment
                              Ovo je konačno super opcija za bonaše. Kod mene je još uvijek isto stanje sa tarifom kao na početku, znači službeni broj na firmu, T-Com sada flat internet, 4G brzina (neznam do koliko Gb prometa) plus MaxTv na mobu. Privatni broj i dalje na bonu, nadoplačujem samo da mi ne uzmu broj, te zbog dolaznih poziva koje imam preusmjerene na službeni broj. Kad jednom ne bude više službenog broja, sumnjam da ću ići na pretplatu.
                          Working...
                          X