Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji operater po pitanju signala, brzine i raznolikosti tarifa?

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Najbolji operater po pitanju signala, brzine i raznolikosti tarifa?

Koji vam je operater po pitanju kvalitete signala i brzine prijenosa mobilnih podataka najbolji? Možete u postu napisati i gdje živite.
    13
    Vipnet i Tomato
    23.08%
    3
    Tcom, Simpa i BonBon
    61.54%
    8
    Tele2
    15.38%
    2
    Last edited by Tomic@; 08-04-2016, 11:32.

Možda ovo trebalo malo razdvojiti. Recimo, meni HT ima najbolju pokrivnesot i kvalitetu signala. Tele2 mi ima malčice logičnije tarife, ali je signal izvan gradova koma.
    Target the moon. If you miss it, you can reach the stars.

Comment

• Tomic@
      Tomic@ commented
      Editing a comment
      Sad će ići edit, u pravu si, malo je prerašireno...

Meni zasad Tele2.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

tele2 je još uvijek katastrofa ... kao što kaže Šokre ... van grada ponekad nemaš ni signala a kamo li internerneta ... ali kaže moj šef da mu je tele2 jeftiniji 1000kn/mj i da je to ok za nas

Comment

Koristim Vip i Tele2 na bonove.
        U Zagrebu Tele 2 svuda ima 3G(4G ne koristim zbog smiješno male brzine koju daju bonašima) i nikad veza ne padne na 2G,ali je drukčije kad se maknem iz grada.
        Vip se često prebaci i na 2G u gradu ali je stabilniji i bolji i izvan naselja.Vip 4G nisam probao.
        T-Mobile nisam koristio pa nemam s njime iskustva.
        Last edited by Najjstarija djeca; 01-06-2016, 10:28.

Comment

Ja u zadnje vrijeme imam samo pozitivna iskustva s Tele2 signalom, u okolici Petrove gore jedino je Tele2 imao signal 2/3 crtice - ostali operateri su "radili" na mahove, imas crticu dvije pa nestane i tako u krug. Kartice smo mjenjali iz moba u mob tako da nije do njih. Sto se tice Zagreba tu nisam uocio neku razliku.

Comment

Working...
          X