Announcement

Collapse
No announcement yet.

DOOGEE VALENCIA 2 Y100 PRO - baterija problem

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• DOOGEE VALENCIA 2 Y100 PRO - baterija problem

Pozdrav

kupio sam ženi i sestri mobitele - DOOGEE VALENCIA 2 Y100 PRO. Jedan prije godinu ipo u wowshopu, drugi prije godinu dana u chipoteci.
    BAterija se strašno brzo prazni. Redovito su stavljani automatski updateovi.
    Pri gledanju videa ili bilo čega baterija se na očigled prazni - svake 2 sekunde izgubi 1%... onda nekad skoči s 30 na 1% i tako..
    Probao sam factory reset par puta... stavljene samo osnovne aplikacije - chrome, face, viber-whatsapp-messanger, youtube, i 2-3 igrice (solitaire)..
    što mogu napraviti da se baterija zamjeni - gdje kupiti - tko može zamjeniti? a da se ne šalje u kinu (ili zagreb servis) na nekih 2-3-4 tjedna...
    (nemamo svi mobitel sa strane da mi stoji za backup).

Kontaktirao sam wowshop pa ćemo vidjeti što će reći.. a reko - mogu pitati i ovdje možda netko nešto pametno ima za dodati

pozdrav svima!

Na ebayu kupiš bateriju za 15$ pa vidiš je li stanje bolje. Ako je bolje, kupiš još jednu i problem riješen, a ako nije bolje onda je do mobitela. Bateriju možeš sam izmijeniti tako da ne potrebeme za servisom (ako je do baterije).

Comment

To je malčice i skroman kapacitet baterije od 2200 mAh.Imam Zopo Speed7 koji ima 2500 mAh (osmojezgreni cpu i full hd) i baterija se dosta brzo prazni.Kod mene nagli pad se dogodi kad ostane 15% baterije.Tip baterije je Li-polymer s kojom se prvi put susrećem tako da ne znam kako se ta baterija u praksi pokazala za razliku od Li-ion.

Comment

Uzeo sam original Doogee bateriju iz wowshopa. Poslali je isti dan, stigla sutra. cijena 89kn +30kn poštarina. Nakon korištenja cca 10tak dana vidi se razlika. Nema naglih pražnjenja, skakanja na 1%... Za sada jako zadovoljan!

Comment

Nelos je ali ipak made in china kvari dojam al nazalost sve je danas kinesko

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk

Comment

Isti mobitel isti problem ali bio je jos jedan problem, nije se uopce vise zelio puniti, kupio sam novu bateriju, dobro se drzi, super je ko novi, preko noci se napunio do 100 posto ali sad se opet ne zeli puniti...Probao drugacije punjace, probao sve...

Comment

Working...
            X