Announcement

Collapse
No announcement yet.

General mobile 5 plus

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• General mobile 5 plus

U Smartsonu se pojavio prvi Android One mobitel na tržištu, cijena uređaja je 2000kn.
    Ja sam ga naručio i nadam se da će sutra doći pa napišem dojam na prvu

Zaimljiv uređaj, lijepo izgleda. Iskreno sam mislio da će cijena biti i veća.

Comment

Dakle nakon nekoliko dana provedenih s mobom mogu reci da izgleda lijepo. Pri pokušaju savijanja nema škripanja i čvrst je. Nakon paljenja dočekao me naravno čisti Android 6.0.1 te se ponudila nadogradnja od 50mb, nisam razumio sadržaj nadogradnju jer je bila na turskom(turski mob) ali pretpostavljam su ispravci glicheva i neki sigurnosni patch. Nakon nadogradnje prvo sto sam morao isprobati su famozni Pokemon GO o kojim svi govore te sam se malo provozao u Real Racingu 3. Baterija je solidno izdržala tu torturu od preko 6h gaminga pa sam ga priključio na punjač. Dakle Quick charge 3.0 radi perfektno te se baterija brzo napunila. Nakon još malo mučenja baterije ostavljam mob preko noći na 65% baterije i ujutro sam se baš začudio kad sam ugledao da je postotak baterije ostao isti(Doze radi čuda :3). Po meni trenutno najbolji mob za 2000kn i uz to je Android One

Comment

• Andica
        Andica commented
        Editing a comment
        Bok! Da li ste zadovoljni s mobom? Razmosljam o kupnji navedenog pa me samo zanima ako ima kakve vece trzavice i kakva je kamera?
        Lp
    Working...
    X