Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zamjena mobitela

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Zamjena mobitela

pozz svima. situacija je slijedeca. Prije godinu dana sam uzeo LG G4 u t-comu, nakon mjeseca dana je riknuo wifi. Poslao sam ga na servis i nakon mjesec dana su mi ga vratili sa zamjenjenom maticnom. Priej mjesec dana mi "upadne" u boot loop i ja ga opet posaljem na servis, prije par dana dolazi odgovor da ga ne mogu popraviti i da imam pravo uzeti novi mobitel u tom cijenovnom rangu. Sam uređaj kosta 6098 kuna (u vrijeme kada sam ga kupovao, tako bar oni kazu). Kazu mi da si pogledam na netu koji novi mobitel hocu pa da dodjem danas kod njih i preuzmem ga. HTC 10 košta 5890 kuna i za nejga sam se odlucio. Dodjem danas u centar i kazem da hocu HTC 10, kaze meni zena sto radi tamo kao nije sigurna da mogu uzeti mobitel koji je ispod te cijene samo onaj koji kosta 6098 ili vise s mojom nadoplatom. Rekao sam da mi ne pada na pamet da doplacujem jos a mobitel za tocno 6098 kuna nisam nasao (LG G4 ne zelim, a i u centru sada kosta 6398 znaci i za njega bi morao nadoplatiti). Vidjetcu sta cem i reci u ponedjeljak kada ova dobije vise informacija, ako i dalje ostanu pri svome mislio sam centar za zastitu potrosaca zvat da vidim sta oni kazu. Ne zelim nadoplacivati za novi mobitel, a i ne zeli neki slabiji od G4 za tu cijenu.

"Nije sigurna" probaj u neki drugi centar ako imaš mogućnosti ili reci da bi uz jeftiniji Ht 10 uzeo još neke sitnice,maskica,memorijska i sl.da bude 6100 kn

Comment

Bolje da probas u drugom centru kao sto je kolega iznad rekao, sumnjam da bi ti uskratili kupiti jeftiniji mobitel. Valjda ce ti to dopustiti, a sta se tice same nadoplate, ako i hoces nadoplacivati, mozda da pricekas note 7, pa samsungovim modelima padne cijena, pa si uzmes tako nesto, ako uopce imas mogucnosti cekati toliko.

Comment

Working...
      X