Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tcom iskustva

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Tcom iskustva

Evo pisite svoja iskustva s tcom preplatom i bonovima, biste li Tcom preporucili prijatelju ili ne, i slicno.
    11
    Preporucio bih
    63.64%
    7
    Ne bi preporucio
    36.36%
    4

Evo ja osobno bih preporucio. Signal je super, a bilo koji racun koji bi dosao neobjasnjivo veci ili bilo koja greska, ja bi poslao u emailu na sluzbu za korisnike svoje argumente i zamolio bih da rijese ako se moze, i svaki put bih nakon 7-10 dana cekanja dobio potpuno pozitivan odgovor. Tako da nemam losih iskustava. Jedino sto bi mogli tarife malo logicnije slozit.

Comment

Koristio pretplatu, tarifa "najbolja imam sve". Signal odličan, 199kn račun, bez iznenađenja, max tv to go gratis sa sportskim paketom dvije godine, ali ipak 2gb premalo interneta. Sad sam na Bonbon prešao, signal isti, odličan (koriste t-mobile infrastrukturu, dakle i 4g i uključen), 45kn 5gb neta, 35kn 2000min. Prezadovoljan.

Comment

koristim njihove bonove već 11 godina, od 19 godina koliko sam na ovom planetu :P
        zadovoljan svime. no, nezadovoljan sam cijenama pretplata, a kao čovjeku, treba mi internet. mislim otić na Simpu (koja je onak, isto pod Tcomovom palicom) ali cijene pretplata (Simpa ih zove tarifama ili opcijama) su im i duplo jeftinije (60kn zmajska sa 4000 poziva, poruka ili mb)
        Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Comment

Meni su nekako u redu s cijenama pretplata, cak su mi najjbolji, ali su brutalno skupi za bonove, doslovno kao da guraju ljude na pretplatu, sto i razumim s njihovog ekonomskog stajalista, al opet brate daj modernizirajte bonašku ponudu.
          Al sve ostalo ne sve 5 nego sve 10

Comment

Made in Croatia

"- Otišao sam s računom na FINA-u i pokušao ga platiti, ali su me odbili kazavši kako je to nemoguće. Iznos računa glasi na 0,00 kuna i ja sam taj račun pokušao i pretplatiti samo da se evidentira da je podmiren, ali nisu mi to prihvatili. Račun je tako ostao neplaćen, bez obzira što glasi na 0 kuna. Što ako dobijem zatezne kamate na neplaćen račun koji ima svoj poziv na broj i rok do kada ga moram podmiriti? Ne znam što sada učiniti, ako mi netko zna dati savjet, bio bih mu zahvalan - kazao je zbunjeni građanin."

http://www.zadarski.hr/vijesti/clana...-rok-dospijeca

Comment

Originally posted by Tomic@ View Post
              Meni su nekako u redu s cijenama pretplata, cak su mi najjbolji, ali su brutalno skupi za bonove, doslovno kao da guraju ljude na pretplatu, sto i razumim s njihovog ekonomskog stajalista, al opet brate daj modernizirajte bonašku ponudu.
              Al sve ostalo ne sve 5 nego sve 10
              Ja sam prije petnaestak godina počeo s bonovima pa sam 2006. prešao na pretplatu i opet se vratio na bonove prije nekih 3-4 godine. Za 55 kn mjesečno + uspostava poziva u Prejakoj opciji mislim da prolazim dosta jeftino. Većinom sam spojen na WiFi pa mi je 1 GB mobilnog interneta dosta, a često zovem preko Whatsappa, tako da malo potrošim na uspostavu poziva.

Comment

Za 4.00kn više i imaš zmajsku sa 3+1 tisuća bodova pa troši po volji...

Tapatalk

Live long and prosper

Comment

Nemam iskustva sa njima al mi jedan tehničar iz T Coma rekao da će uvoditi 5G mrežu.
                  Živi bili pa vidili...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Originally posted by Xode View Post
                    Za 4.00kn više i imaš zmajsku sa 3+1 tisuća bodova pa troši po volji...

Tapatalk
                    Znam, ali mi stvarno ne treba jer ni ovo ne potrošim.

Što se tiče uvođenja 5G-a, neka prvo stabiliziraju 4G.

Comment

Koristim tarifu za mlade, 124 kn mjesečno (zajedno s nametima), 2 GB 4G interneta, 400 minuta i poruka prema drugim mrežama i neograničeno prema HT mreži. U tarifu je uključen i Deezer, a zbog toga sam prvenstveno i uzeo tu tarifu. Zadovoljan sam signalom i uslugom, aplikacija Moj Telekom im je odlična.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Comment

Working...
                      X