Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi xperia launcher

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Novi xperia launcher

Na xperiablogu prenose kako je sony pustio u opticaj novi Xperia launcher. Ima i link za downloadanje apk datoteke. Instalirao sam na svoju Xperia Z2 i ima dosta novih sitnica za personalizaciju. Evo linka.
    http://www.xperiablog.net/2016/06/08...r-10-0-a-0-53/

Imas apk file na apkmirror.com stranici

Zadnji update za Z5 i ovaj launcher pravi pogodak.

Sad telefon radi ko singerica i bateriju ne mogu prestati hvaliti

Sent from my E6653 using Tapatalk

Comment

Da, sve više raznih opcija ima u launcheru. To mi se jako sviđa

Comment

Jos da ubace opciju da izbacim retardirani search bar na vrhu ili da ga naprave transparentnim.

Comment

Originally posted by Spaha View Post
          Jos da ubace opciju da izbacim retardirani search bar na vrhu ili da ga naprave transparentnim.

Pa search bar si oduvijek mogao micati i vracati kako si htio. Barem sam ja mogao na z2.
          Jedino sto je jos novo da sad povuces sa vrha pocetnog zaslona (ne bas sa samog vrha jer se onda otvara traka obavijesti) i odmah ti se otvara pretraživanje aplikacija na telefonu i sa play trgovine.

Comment

sa zadnjom beta verzijom Xperia launchera, search bar je konacno transparentan, pa ona bijela boja konacno vise ne para oči, izgledalo je kao da je launcher nedovršen

inače, ako skinete sa apk mirror ove zadnje apk od contacts, messaging sa novim ikonicama, od XPeria X, imacete i vi onda po defaultu nove ikonice kada instalirate. Za ovo nisam siguran da li morate imati zadnju verziju Xperija launchera, probajte.

Comment

Working...
            X