Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xperia XZ

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Xperia XZ

Sta mislite o novoj xperiji XZ? Kako se u cijelu pricu uklapa x performance.?

Mogu reci da sam fan Sony-a, al sve sto dalje to mi se sve vise uredjaji ne svidjaju, ne iz razloga dizajna, vec jednostavno njihovog markentinga. Forsiraju neke kerefeke sa kamerama, prezentiraju ih kao nesto nevidjeno ali svi vec znaju kakve su u praksi. Krenuli su super sa z modelima, odlicna-vrhunska baterija na z2 i z3 modelima, vec su sa z4 odnosno z3+ to zabrljali. Da bi z5 bio fail zesci. Iskreno ove xperie x su izmisljanje tople vode..nista novoga da bi potaknuli veci broj kupaca. Ja se drzim i dalje svoje z3 i stvarno nemam razloga za prelazak na noviji model.

Comment

Slazem se, ja mislim da cu se takodjer duze zadrzati na Xperiji Z5.

A XZ nista nije posebno barem meni, dizajn i nije nesto, nesto kao Lumia sa alu kucistem.

Jos dodaj da je ovo jos deblji uredjaj od Z5 a ima slabiju bateriju od Z2 i Z3.

Za upgrade nema potrebe no ko se odluci za Sony XZ je sigurno onda logicniji izbor.

Sent from my E6653 using Tapatalk

Comment

Z Ultra, M2 Aqua, M4 Aqua, Z3 Compact i sad Z5 Premium
        Uvijek Sony i zauvijek Sony, ništa drugo me ne zanima

Comment

prije par dana sam isprobao x perfomance .... ne znam , meni taj sony nije baš nešto .... daleko mi je draži samsung odnosno touchwiz

Comment

Stvar navike. Npr. meni smeta ekran od Samsunga. Imam J5 kod kuće. Umara mi jako oči i jako mi je težak za rad. Sony ima puno puno bolji ekran za rad i korištenje. Oči me nikada ne bole jer boje su prirodnije a također živopisne

Comment

• Spaha
              Spaha commented
              Editing a comment
              upravo to, bravo, znači nisam jedini, ja ne znam da li sam ovde spominjao, ali jednom priliko dok je još S6 serija bila aktuelna, preciznije, S6 Edge+

prvi put kad sam uzeo telefon u ruke, dizajn, sve ok, ali display me toliko namučio, da me glava zabolila, čak sam osjetio neke mučnine, nekima može zvučati smiješno, ali to mi se fakat desilo, i baš od ovih novijih samsung telefona nikako mi ne lezi display, jednostavno mi smori oči, a baš tada imao Xperiu Z5, koju i sad koristim. baš mi je super display kod Sonya.
          Working...
          X