Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sony Xperia Z3, compact, z2 firmware marshmallow 6.01

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Sony Xperia Z3, compact, z2 firmware marshmallow 6.01

http://www.xperiablog.net/2016/04/09...-23-5-a-0-570/

Ja sam vec instalirao na z3 compact i prejeben je marshmallow

Comment

Comment

Vi koji ste presli na Marshmallow-u, zanima me kakva vam je baterija? Bolja nego na LL?

Comment

Originally posted by runner View Post
          Vi koji ste presli na Marshmallow-u, zanima me kakva vam je baterija? Bolja nego na LL?
          ja sam ga stavio prije par sati, kad izvrtim ciklus jedno dva punjenja javim dojmove, iako pisu da je baterija ista kao i na lollipopu.

Comment

Nadam se da su bar malo popravili oko baterije, koliko sam citao prve verzije masrhwallow-a su gutale baterije vise nego kod LL. Kad testiras javi

Comment

Originally posted by runner View Post
              Nadam se da su bar malo popravili oko baterije, koliko sam citao prve verzije masrhwallow-a su gutale baterije vise nego kod LL. Kad testiras javi
              Evo par dojmova nakon 2 dana koristenja MM
              Mob je responzivan, fino radi iako ima sitnih problema kad se otvaraju neke aplikacihe tipa kontakata. Baterija po meni nije nesto napredovala, i dalje imam oko 6h SOT kao i na LP sto ne znaci da je lose ali poznavajuci KK gdje mi je SOT znao biti i 7-8h, onda moze definitivno bolje. Najveci problem kod ovog trenutnog MM update-a je WiFi bug koji vam uspori brzinu interneta i koji ima losiji prijem signala..to mi je dovoljno da se vratim na LP. Onima kojim je bitno 4k snimanje isto tako nece bit zadovoljni jer je prisutan fisheye bug prilikom snimanja. U globalu update nije los ali imam osjecaj da je izbacen nekako na silu od sonya, cisto eto da bi se reklo da su pustili update, razlog tome vidim u tom sto ova official verzija 570 je zapravo ista verzija koja je u beti i koja ima prijavljenih bugova.

Comment

• sunrise
                sunrise commented
                Editing a comment
                Nisam naisao na navedene bugove. Kod mene sve super radi. Jedino mi se whatsapp jedno vrijeme rusio ali sada sa najnovijom verzijom to se vise ne dogada.

sunrise da, ocito nije kod svakog prisutan taj bug sa wifi , moguce da je nesto povezano sa ruterom iako mi na LP sve radilo uredno.

Comment

Imam xperiu z2 otkljucanu na sve mreze i trenutno je na njoj android 5.1. Koliko znam marshmallow je za xperiu vec odavno vani pa me zanima zbog cega ga jos nema. Provjerio sam i preko pc companiona i takodjer nista.

Comment

Skini preko xperifirma firmware i instalirsj sa flashtoolom. Simple as that

Comment

Izasao je novi update za z3,z3c i z2. Donosi natrag stamina mode i razna sistenska poboljšanja

Comment

Na godišnjem sam pa si ga ne mogu odmah instalirati ( Jedva cekam da mi prode godisnji

Comment

A ovdje je opisan način kako najlakše uraditi ROOT sa novom metodom (iovyroot) na .291 firmware-u. Radi na Z3 , Z3 compact , Z2..
                        http://forum.xda-developers.com/z3/g...91-lb-t3435214

Comment

Došao je i OTA update pa navalite vi koji volite čekati

Comment

Working...
                          X