Announcement

Collapse
No announcement yet.

Greška u obračunu

Collapse

Unconfigured Ad Widget

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Greška u obračunu

Pozdrav svima još jednom.
    Evo pitanje za stručnjake.
    Prije 10-15 dana razgovarao sam sa rodbinom u Texasu preko FaceTime-a. Znači razgovor video i zvuk preko mobilnog interneta 4G mreže.
    Pričali smo nekih sat vremena.
    Nakon toga Tele2 me isključio i kažu da sam prekoracio limit u smislu zaštite korisnika i da sam potrošio 500kuna na taj poziv koji je registriran kao poziv sa mog mobitela na tetkin mobitel.

Mislim da nitko nije lud zvati mobitel u SAD-u i pričati sat vremena...

Kako je moguće da je sustav krivo registrirao takvu vrstu usluge?

Ali svakako se žalim kada dođe račun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Da nisi prekoračio paket podatkovnog prometa?
    Target the moon. If you miss it, you can reach the stars.

Comment

Ma kakvi...imam 6GB u paketu. A tokom razgovora sam bio na cca. 3GB slobodno. Otprilike mi sat vremena FaceTimea troši 700-900MB.
      A kad prekoračim paket momentalno mi isključe internet.

Comment

Mislim da ćeš im morat ukutit pismeni prigovor

Comment

Pismeni prigovor sa svim pojedinostima,datum,sat...itd.ali da to bude i jedna ljubazna zamolba za oprost ukoliko se radi o neznanju.Jednom sam se žalio Tele2 zbog potrošnje mb u romingu,uvažili su mi prigovor nakon malo natezanja.Nije da reklamiram ali neki drugi operateri su malo bolji po tom pitanju npr.u Vip-u su mi od prve ljubazno oprostili 200 kn zbog prekoračenja mb za koje sam sam bio kriv
          Last edited by Najjstarija djeca; 03-05-2016, 16:07.

Comment

Ne vjerujem da ce ti uvaziti prigovor..

Comment

Zbog čega to misliš?

Comment

don't quote me on this one, but
                mislim da u US facetime gledaju kao podatkovne pozive, pa onda tu računaju kao pozive, a ne nešto preko interneta (podatkovnog prometa). moglo bi tu doći do greške zbog drugog načina tumačenja te usluge
                druga moguća stvar je da ti mob ima isključene pozive preko interneta, pa si on lovio 4g za pozive (voice over lte) al uz taj voice išao i videoprijenost

uglavnom, pitaj ih prvo zašto su tako izračunali, da si razgovarao preko internet servisa
                Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Comment

VoLTE nije podrzan kod nasih operatera

Comment

Charlie Wax ništa ne javljaš kako si prošao?!
                    U ponedjeljak sam bio u Slavoniji i mob mi se spojio na BiH mrežu i dolazni poziv od 1'20" naplaćen 4kn.(i pozivatelju isto) iako sam sve podesio da se ne spaja na roaming.
                    Odmah im poslao prigovor putem e- maila i danas mi vrate te 4 kn na račun.(pozivatelja sam također uključio u žalbu ali njemu nisu vratili) Nije mi stalo do te četiri kune ali ne možeš mi brate mili cijepati tu cifru kao da je 1999-ta godina.

Comment

Working...
                    X